مک دونالد برای نام تجاری “McPlant” برای همبرگرهای جدید بدون گوشت بو داده شد – RT World News

مک دونالد با خط غذایی جدید “McPlant” در جستجوی گزینه های گوشت گیاهی خواهد بود. علیرغم اینکه یک اقدام جدی توسط غول فست فود انجام شده است ، به نظر می رسید پاسخ آنلاین بیشتر در مورد نام پروژه متمرکز شده است.

“McPlant منحصراً برای McDonald’s ساخته شده است ، توسط McDonald’s ،” یان بوردن ، رئیس تجارت بین المللی این شرکت ، روز دوشنبه در هنگام ارائه سرمایه گذار گفت.
همچنین در rt.com
100٪ گوشت گاو: لابی های گوشت اتحادیه اروپا می خواهند از نظر “همبرگر گیاهی” و “سوسیس گیاهی” برای غذای گیاهی ممنوع کنند ، ادعای “ربودن فرهنگی”به گفته بوردن ، خط McPlant در دست توسعه است و ممکن است شامل همبرگرهای گیاهی و جایگزین های گوشت مرغ در محدوده آن باشد. اولین آزمایش های برگر مک پلانت قرار است سال آینده در برخی بازارها راه اندازی شود.

“هنگامی که مشتریان برای آن آماده باشند ، برای آنها نیز آماده خواهد شد” بوردن گفت ، McPlant را چنین توصیف کرد “طعم خوشمزه”

مفسران آنلاین سریعاً عنوان غیر تصوری پروژه را فریب دادند و محصول جدید را به سخره گرفتند “لنگ” و “تنبل” نام.

در میان توجه چشم به عدم تلاش آشکار مک دونالد برای تعمید بخش جدید خود ، حتی برخی از آنها فکر می کنند که آیا مک پلانت قصد دارد موارد مشابه منوی مک دونالد مانند “Big McPlant.”

دیگران مضحکه کرد که به نظر می رسید “یک ترفند اسکیت بورد جایی که روی صورت خود فرود می آیید.”

“به نظر می رسد مک پلانت مانند جاسوسی است که برگر کینگ برای نفوذ به اسرار مک دونالد استخدام می کند ،”شوخی کرد مجری رادیو الکس کری.

اخبار مرتبط  بحرین ، امارات و اسرائیل توافقنامه صلح "آبراهام" را در کاخ سفید امضا کردند - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
وعده غذایی ناخوشایند: وعده غذایی McDonald’s به ظاهر شکست ناپذیر که برای 10 سال گذشته در حال پوسیدگی است (عکس)این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *