میا خلیفه ، ستاره سابق پورنو با شکیرا در مورد تلاش های جمع آوری کمک های مالی برای انفجار بیروت عمیق تر شد – RT World News

میا خلیفه بازیگر پیشین بزرگسال ، حملات خود به شکیرا را تشدید کرده است و ادعا کرده است که این خواننده علی رغم میراث لبنان خود ، “حداقل بار” را برای کمک به قربانیان انفجار بیروت انجام داده است.

این نوازنده این هفته فاش کرد که در پی انفجار مرگبار در اوایل ماه جاری که منجر به حداقل 181 کشته و بیش از 6000 مجروح شد ، با زهیر مراد طراح مد لبنانی برای جمع آوری بودجه امداد برای بیروت همکاری می کند.

اما این اقدام کمکی برای جذاب کردن ستاره سابق پورنو متولد بیروت ، که بارها و بارها شکیرا را به وظیفه خود برده است ، زیرا احساس می کند خواننده باید برای کمک به این کار ، کارهای بیشتری انجام دهد. شکیرا در Barranquilla ، کلمبیا متولد و بزرگ شد ، اما پدربزرگ و مادربزرگ پدری وی از لبنان به ایالات متحده مهاجر بودند. پدرش سپس در جوانی به کلمبیا مهاجرت کرد. این هنرمند آواز خواندن پیش زمینه خانوادگی خاورمیانه را شنیده است.
همچنین در rt.com
میا خلیفه ، ستاره سابق پورنو ، شکیرا “نیم لبنانی” را به دلیل سکوت در انفجار بندر بیروت منفجر کردستاره اینستاگرام خلیفه در مورد انفجار بیروت بسیار آواز شنید و به روزرسانی های بی شماری از اوضاع را در میان چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی منتشر کرد. او قبلاً شکیرا را بخاطر سکوتش مورد سرزنش قرار داد “نیمه لبنانی”

بعد از اینکه شکیرا روز پنجشنبه همکاری با مراد را فاش کرد ، خلیفه دوباره تلاش را رد کرد. “شکیرا واقعاً گفت … حداقل. بله ، من این کار را خواهم کرد “” او در یک بروزرسانی جالب اینستاگرام نوشت.

اخبار مرتبط  چرا تعداد پرونده های زیاد Covid-19 در ایالات متحده و روسیه بسیار جالب است - RT World News

پست خلیفه شامل عکسی از شکیرا بود که سفید پوشیده است “بر آمده از خاکسترها” تی شرت از کمپین جمع آوری کمک های مالی طراح مد لبنانی به همراه گرافیکی که می گوید: “ما می توانیم بهتر عمل کنیم.”

شکیرا گفت که تمام درآمد حاصل از پوشاک نسخه محدود به صلیب سرخ لبنان و Offre Joie ، دو سازمان اهدا می شود. “در صحنه پاسخگویی به نیازهای بشردوستانه برای مردم بیروت” به دنبال فاجعه

“در این شرایط دشوار ، تنها راه برای پیشبرد من این است که به هر راهی که می توانم کمک کنم ، بنابراین یک کمپین پیراهن برای جمع آوری کمک مالی راه اندازی کرده ام.” مراد از تلاش گفت.

از طرف خودش ، خلیفه برای جلب توجه به پیامدهای فاجعه از جمله جمع آوری بودجه و اشتراک اطلاعات ، رویکردهای مختلفی را اتخاذ کرده است. وی بیش از 100000 دلار برای صلیب سرخ لبنان با حراج عینکی که در طول دوران پورنوگرافی خود از طریق eBay حراج کرده بود ، جمع کرد.

پس از موفقیت در این کارزار ، وی با اعطای درخواست های طرفداران 300 دلار ، از طریق برنامه اشتراک گذاری ویدیو Cameo اقدام به جمع آوری پول کرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *