میا خلیفه پس از ایجاد غول پورنو BangBros پاسخ می دهد که وب سایت “حقایق” را به ستیزه جویی در ستاره سابق می اندازد – RT World News

جنگ سخنان میا خلیفه با کارفرمایان سابقش عمیق تر شده است. این بازیگر بزرگسالی استودیوی BangBros را از طریق وب سایت خود متهم کرده است که “کمپین لکه دار” را علیه وی انجام داده است ، و این در حالیست که ادعا می کند که او درباره حرفه پورن خود ساخته است.

خلیفه در مورد تجربیاتش در صنعت پورنو صریح اظهار نظر کرده است و به خاطر این موضوع اعتراض کرده است “اعمال غارتگرانه” او در پست هایی که در حساب های رسانه ای اجتماعی محبوب خود منتشر کرده است ، از شرکت های خاص پورنو انتقاد کرده است و بارها خواستار Change.org شده است “خواسته ها” که PornHub و BangBros فیلم های وی را از وب سایت های خود حذف کرده و خواستار بازگشت نام دامنه های وی هستند.
همچنین در rt.com
BangBros می گوید میلی خلیفه متوقف و اعلام ناخواسته به عنوان 1.5 میلیون درخواست برای فیلمبرداری از فیلم های سابق پورن استاراین خصومت باعث شد BangBros با ارسال نامه خاموش و خاموش خلیفه را صادر کند و این غول صنعت حتی یک وب سایت ایجاد کرد که با بسیاری از اظهارات زیبایی که از طرف بیروت متولد شده ، مغایرت دارد.

ادعاهای مشهور خلیفه مبنی بر اینکه وی در طول زندگی حرفه ای پورنو تنها 12000 دلار درآمد ایجاد کرده ، با وجود اینکه یکی از محبوب ترین چهره های این صنعت است ، و ادعای وی مبنی بر اینکه فقط سه ماه در پورنو کار کرده است ، از جمله جمله هایی است که این وب سایت رد می کند.

BangBros ادعا می کند که این 27 ساله در واقع به مدت دو سال و نه ماه در پورنو کار می کرد و بیش از 178،000 دلار فقط از این درآمد درآمد. “ما نمی دانیم که او چقدر با سه مارک بزرگسال دیگری که انجام داده است – برای قبل از اجرای برنامه BangBros” ، شرکت گفت

خلیفه اولین پاسخ خود را روز شنبه صادر کرد و به پیروان رسانه های اجتماعی خود گفت که تمایلی به پرداختن به این موضوع ندارند “کمپین اسمیر” به خاطر اینکه “چقدر مسخره است” این مستهجن سابق با بحث درمورد مبلغ مورد مناقشه ای که پرداخت شده بود ، BangBros را متهم کرد “لامپ” به پولی که او به دلیل اینکه به عنوان یک بازیگر بزرگسال بدست آورده پیمانکار رسانه های اجتماعی بوده است. “من فکر نمی کنم این یک روش بسیار عادلانه برای ارائه اطلاعات به شما بچه ها باشد زیرا می دانم که شما بچه ها گنگ نیستید ،” او گفت.

اخبار مرتبط  فیلم TikTok یک مرد انگلیسی در مورد خال کوبی قربانیان هولوکاست باعث می شود فک ها افت پیدا کنند - RT World News

این ستاره اینستاگرام قول داد تمام جزئیات این اختلاف را برای هوادارانش فاش کند اما گفت که وی به دلیل اصلاحات احتمالی قانونی مجبور به ردیابی دقیق است.

وی گفت: “من می خواهم تمام اطلاعات را به شما بدهم ، اما من یک نفر هستم که علیه یک شرکت میلیارد دلاری می جنگم و به تنهایی نمی توانم این کار را انجام دهم. این وحشتناک است و من واقعاً می ترسم از سر خوردن و گفتن اشتباهی ، “ خلیفه گفت.

“بنابراین همه چیز باید اکنون به طور قانونی اداره شود ، زیرا آنها این کار را بسیار کثیف کرده اند و من به تنهایی نمی توانم این کار را انجام دهم. من سعی می کنم و به شما بچه ها مدیون هستم که هرچه ممکن سخت می جنگید و به شما قول می دهم که می روم. شما همه چیز را می دانید ، “ او افزود.

در پیش بینی چگونگی لرزیدن این جنگ رسانه ای اجتماعی ، یک زیرنویس درباره فیلم خلیفه پیش بینی می کند که احتمالاً BangBros “سعی کن و ساکت کن” او با یک دادخواست

از طرف خود ، BangBros گمان کرد که دستگیری مکرر از خلیفه در مورد تجربیات پورنو او ممکن است تلاشی برای جلب توجه تلاش های فعلی وی باشد. “بله ، اگر بدبین بودیم ، ممکن است فکر کنیم دلیل او این مطبوعات را می خواهد (و محتوای قبلی وی حذف می شود) دلیل این امر این است که باعث می شود تجارت عکس های بزرگسالان با ارزش تر شود.” شرکت گفت
همچنین در rt.com
میا خلیفه ، پورنو استار سابق ، دستورالعمل های BURIAL را در اثر قفل شدن کوروی ویروس منتشر کرد (عکس)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *