میخانه سیاسی آیکونیک برلین مرکل و دوستانش را برای سفارش قفل جدید لیست سیاه می کند – اخبار جهانی RT

مقامات آلمانی پشت قفل جزئی یک ماهه کشور ، که طی آن تمام رستوران ها بسته خواهند شد ، دیگر در “Standige Vertretung” ، یک میخانه نمادین برلین که پذیرای طبقه سیاسی است ، استقبال نمی کنند.

صاحبان میخانه خشم خود را از تصمیم برای تعطیل بخشی اقتصاد آلمان برای کاهش سرعت گسترش Covid-19 ابراز داشتند. آنها در یک بیانیه ویدئویی در فیس بوک گفتند که دولت نتوانسته است کشور را برای موج دوم بیماری آماده کند ، برخلاف بسیاری از رستوران ها ، از جمله رستوران های خود که از ماه آوریل کارهای زیادی برای محافظت از مشتریان خود انجام داده اند.
همچنین در rt.com
آلمان به دلیل افزایش موج دوم Covid-19 ، قفل جزئی جدیدی را تعیین کرداعداد رسمی می گویند تنها بخش کوچکی از عفونت های جدید در رستوران ها رخ می دهد ، با این حال آنها ادعا کردند که کل صنعت که 2.5 میلیون شغل فراهم می کند برای ماه نوامبر تعطیل شده است.

“شناخته شده است که بسیاری از سیاستمداران به عنوان مهمان به ما مراجعه می کنند. برخی از آن سیاستمداران دیروز تصمیم گرفته اند که مشاغل پذیرایی را دوباره تعطیل کرده و ما را از انجام کار منع کنند. ما بلافاصله آن سیاستمداران را به لیست سیاه خود اضافه می کنیم. “ مالکان مشترک ، جورن پیتر برینکمن و یان فیلیپ بوبینگر ، گفتند.

اخبار مرتبط  ونزوئلا می گوید انفجار نیروگاه گاز طبیعی "حمله تروریستی" بود که شرکت دولتی انرژی تحریم شده (VIDEOS) را هدف قرار داده است - RT World News

در میان دیگر کسانی که دیگر در “Standige Vertretung” استقبال نمی شوند ، می توان به آنگلا مرکل ، صدراعظم ، اولاف شولز معاون وزیر ، مایکل مولر ، شهردار برلین ، مارکوس سودر ، رئیس جمهور بایرن و دیلک کولات ، سناتور بهداشت ، اشاره کرد. آنها گفتند اگر مرکل در برخی مواقع به میخانه بیاید ، صاحبان خانه مایلند با او در مورد کینه خود صحبت کنند.
همچنین در rt.com
“آزادی مسئولیت پذیری است”: مرکل از قفل جدید Covid-19 در بوندستاگ پر سر و صدا دفاع می کند‘Standige Vertretung’ در سال 1997 توسط دو مهمانخانه دار از بن تأسیس شد. این شهر قبل از اتحاد به عنوان پایتخت آلمان غربی خدمت کرده بود و هنوز میزبان بسیاری از نهادهای سیاسی فدرال است. این میخانه از نظر استراتژیک در نزدیکی ایستگاه راه آهن برلین فریدریش استراس واقع شده بود که قطارهایی را به سمت غرب سرویس می دهد. نام آن ، به معنای “مأموریت دائمی” اشاره به سفارتخانه هایی است که دو قسمت آلمان در طول انشعاب پس از جنگ حفظ کرده اند. صاحبان فعلی میخانه را از سال 2017 اداره می کنند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *