میلیونمین واکسن اسرائیل که در مقابل نتانیاهو تزریق شد ، معلوم شد سابق است که 14 سال برای کشتار قتل کرده است – RT World News

در یک شیرین کاری روابط عمومی به اشتباه ، میلیونمین دریافت کننده واکسن Covid-19 در اسرائیل ، که در مقابل نخست وزیر بنیامین نتانیاهو لگد خود را گرفت ، به عنوان یک جنایتکار سابق شناخته شد که وقت خود را برای کشتن یک مرد به مرگ کشانده بود.

اسرائیل در حال انجام بزرگترین کمپین واکسیناسیون در جهان است و نتانیاهو در تلاش است حداکثر تبلیغات را از آن انجام دهد ، زیرا چهارمین انتخابات پارلمانی این کشور در دو ماه گذشته در ماه مارس آغاز می شود.

نخست وزیر اولین کسی بود که در ماه دسامبر دوز داروی Pfizer / BioNTech را دریافت کرد و روز جمعه به یک کلینیک در شهر ام الفهم اعراب و اسرائیل رسید تا شخصاً بر میلیونمین شهروند اسرائیلی واکسینه شده نظارت کند.

این افتخار به پیرمرد 66 ساله محلی ، محمد عبدالوهاب جبارین داده شد که ظاهراً به طور تصادفی از میان افرادی که برای واکسن آمده بودند ، انتخاب شد.

پس از تزریق نقطه عطف ، نتانیاهو سرحال و شاد اعلام کرد: “چه هیجان ، جبارین میلیونمین نفری است که در کشور اسرائیل واکسینه شده است. ما همه رکوردها را می شکنیم. “

“برای من نیز مهم است که جمعیت عرب در کشور اسرائیل سریعاً واکسینه شوند ،” او پافشاری کرد.

نخست وزیر و سایر مقامات عکسی با جبارین گرفتند که بعداً در وب سایت دولت و حساب های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.
همچنین در rt.com
نتانیاهو واکسن Covid-19 را “قدم عظیم برای سلامتی” خواند زیرا اولین اسرائیلی است که به Pfizer می رسدبا این وجود رسانه های محلی شروع به کاوش در گذشته میلیونمین واکسن کردند و به زودی صفحات تاریک را در آن کشف کردند. معلوم شد که جبارین در سال 1978 مردی را با چاقو کشته و مدت زیادی را به جرم قتل قتل کرده است. وی در سال 1992 از زندان بیرون بود.

اخبار مرتبط  پزشکان TAKEN HOSTAGE در کشمیر پس از تلاش برای غربالگری مرد برای Covid-19 بد می روند - RT World News

مقامات ام الفهم اعتراف کردند “شوکه” وقتی جبارین را به همراه نتانیاهو دیدند. آنها در گفتگو با پخش كن Kan اظهار داشتند كه تیم رسانه ای نخست وزیر از سوابق کیفری این مرد بی اطلاع بوده اند.

روزنامه تایمز اسرائیل سعی کرد با دفتر نتانیاهو در مورد این اشتباه اشتباه تماس بگیرد ، اما نماینده آن گفت که او “جزئیات بیشتری نداشت” در مورد هویت میلیونر دریافت کننده واکسن.

در همین حال ، جبارین در مصاحبه با رادیو 103 FM گذشته جنایی خود را تأیید کرد و گفت که او از توجهی که به او می شود اصلاً خوشحال نیست.

“من یک فرد صادق هستم. این بیش از 30 سال پیش بود … من بدهی خود را به جامعه پرداخت کردم و همه اینها را پشت سر گذاشتم. من بچه و نوه دارم او اشاره کرد
همچنین در rt.com
صدها اسرائیلی پس از دریافت واکسن Pfizer / BioNTech به Covid-19 آلوده می شوند – گزارش ها“اگر مردم می خواهند نتانیاهو را بپذیرند ، نباید این کار را از طریق من انجام دهند” وی افزود: نخست وزیر كه توسط مخالفانش بخاطر عکس گرفتن با یك محكوم سابق كباب می شود و متهم به اجرای كل شیرین کاری در تلاش برای بدست آوردن آرا Arab عرب است ، افزود.

جبارین گفت که او کاملاً از آنچه در کلینیک برای او اتفاق خواهد افتاد بی اطلاع است. “ناگهان نخست وزیر به من سلام کرد ، هیجان انگیز بود ، “ او به یاد آورد

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *