ناتو در مورد گسترش خود در تلاش برای الگوی رفتاری توییتر می بالد ، و در پاسخ به آن جنگ آنلاین را موجب می شود – RT World News

تلاش ناتو برای ایجاد یک یادداشت فریبنده توییتر باعث درگیری در پاسخ ها ، از تماس برای لغو ترکیه و امید به گسترش در اوکراین ، گرجستان و بالکان ، به جنگ دیگری بین ارمنستان و آذربایجان شد.

روز دوشنبه ، ناتو پرچم اعضای اصلی 1949 خود را در کنار عضویت بسیار گسترده امروز ، با پرش به کودک سه هفته ای نصب کرد “چگونه شروع شد و چگونه پیش می رود” قطار میم

با این حال پاسخها به سرعت به یک حمام خون مجازی تبدیل شدند. از جمله بیشترین تماس ها برای بیرون راندن ترکیه بود.

“کاملا موفقیت ، داشتن ترکیه در کشتی”… “بله ، آن کشور حافظ است”… “آنها قطعاً هرگز مشکلی ایجاد نخواهند کرد” برخی از موارد مصرف شده را بخوانید. دیگران به سادگی از الگوی رفتاری اصلی با پرچم ترکیه حک شده بودند.

آنکارا تنها طی یک سال گذشته خشم متحدان این اتحادیه را برای اقدامات یکجانبه در سوریه و لیبی به خود جلب کرده است ، بدون ذکر اختلافات شدید دیپلماتیک با یونان متحد ناتو ، یونان در شرق مدیترانه. رجب طیب اردوغان رئیس جمهور همچنین در درگیری با ارامنه قومی بر سر منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی که ماه گذشته شعله ور شد ، از آذربایجان حمایت همه جانبه را ارائه داد.

گرچه آتش بس متلاشیانه مذاکره شده در مسکو ممکن است روی زمین برقرار باشد یا نباشد ، اما قطعاً جنگ کامل جمهوری آذربایجان و ارمنستان در پاسخ های ناتو بود:

همچنین کسانی بودند که امیدوارند اتحاد خود را با اوکراین و بلاروس (!) و همچنین گرجستان گسترش دهند. برخی از کاربران از اوکراین ، بوسنی و هرزگوین و “کوزوو” همچنین برای عضویت سرزنش شده است.

یکی از کاربران حتی باور ساده لوحانه خود را نسبت به ناتو ابراز کرد “همه کشورها را اضافه کنید تا آنها هیچ جنگی با یکدیگر نداشته باشند.”

مقایسه ها از آلمان نازی گرفته تا اتحاد جماهیر شوروی – در حالی که برخی فقط اشاره کردند که ناتو همیشه فقط ایالات متحده و آویزهای آن بوده است.

اولین اتحاد نظامی جنگ سرد – پیمان ورشو شش سال بعد ، در سال 1955 به وجود آمد – ناتو پس از پایان درگیری منحل نشد. در عوض ، از سال 1999 و در حالی که از مداخلات نظامی ایالات متحده در بالکان ، لیبی و افغانستان پشتیبانی می کرد ، شروع به گسترش عضویت خود کرد.

اخبار مرتبط  آلمان در روز 15 ژوئن مرزهایی را برای مسافران اتحادیه اروپا و انگلیس بازگشایی خواهد کرد مگر اینکه اوضاع بدتر شود - RT World News

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *