نازی ها قربانی جنایت نفرت هستند؟ پلیس کانادایی ها با استفاده از کاوش در نقاشی های دیواری در بنای یادبود سربازان اس اس اس ، کانادایی ها را حیرت زده کردند که حتی از آن وجود دارد – RT World News

خبری مبنی بر اینکه نقاشی های دیواری به یادبود سربازان نازی به عنوان “جنایتی نفرت انگیز” رفتار می شود ، بسیاری از کانادایی ها را متعجب کرده است ، که نه تنها از منطق پلیس آزار ندیدند بلکه به ظاهر بی اطلاع بودند که کشورشان میزبان چنین بنای تاریخی بود.

موضوع مورد نظر ، که برای ناسیونالیست های اوکراینی که به عنوان بخشی از بدنام اول گالیسی SS در جنگ جهانی دوم برای نازی ها جنگیده بودند ، برپا شده بود ، اواخر ماه ژوئن از بین رفت.

مطابق گزارش ها ، این سرنوشت که در قبرستان سنت ولدیمیر اکراین واقع در اوکویل ، انتاریو واقع شده است. “بنای جنگ نازی ها” چند هفته پیش بر روی آن نقاشی شده است – کاملاً دقیق ذات این یادبود خاص را توصیف می کند.

تحقیقات جنایت نفرت در مورد این واقعه چند روز بعد توسط پلیس آغاز شد. اجرای قانون برای جلوگیری از انتشار عکس های نقاشی های دیواری به عموم مردم تصمیم گرفت “گسترش بیشتر” از پیام ماس روبسون ، محقق نویسنده درباره اقدامات همكاران نازی اكیایی نژاد در شمال امریکا ، نخستین كسانی بود كه متوجه تحقیقات جنجالی شد و در اوایل ماه جاری در توئیتر منتشر كرد.

این خبر پس از انتشار مقاله ای در مورد آن در روزنامه اتاوا شهروند ، این هفته تنها اخبار جرم نفرت را جلب کرد. گزارشگران این مقاله از پلیس منطقه ای هالتون توضیح دادند كه دقیقاً چگونه اعضای SS نازی می توانند موضوع جنایت نفرت باشند.

“این واقعه در یک بنای تاریخی رخ داده و نقاشی های دیواری به نظر می رسد یک گروه قابل شناسایی را هدف قرار دهند.” سخنگوی پلیس ، استیو المس ، سخنگوی پلیس ، در پاسخ به نامه الکترونیکی به این مقاله گفت. المس بخشی از قانون مجازات کانادا را ذکر کرد و اظهار داشت: برقراری اظهارات در هر مکان عمومی که باعث ایجاد نفرت علیه هر گروه قابل شناسایی می شود ، می تواند منجر به مجازات حبس تا دو سال شود.

به دلایلی ، برای پلیس مهم نبود که “گروه قابل شناسایی” در این حالت جنگجویان از بخش گالیک بودند. نازی ها این واحد را در سال 1943 مونتاژ كردند كه مشخص شد كه اتحاد جماهیر شوروی در جنگ دست اول را به دست می آورد.

خبرهای مربوط به این حادثه ، کانادایی ها را که با نارضایتی خود در رسانه های اجتماعی ابراز داشتند ، متحیر کرد و بسیاری با تعجب از اینکه چرا در سال 2020 به هیچ وجه بنای یادبود سربازان اس اس در کشورشان وجود دارد ، خبر دادند.

برخی از مفسران استدلال می کردند که بنای یادبود بخش گالیسی خود جنایتی نفرت انگیز و خواستار شد فرو ریختن

اخبار مرتبط  فرانسه BANS هیدروکسی کلروکین را ممنوع می کند ، زیرا مطالعه می گوید دارویی که ترامپ مصرف کرد باعث مرگ احتمال مرگ Covid-19 شد

در حالی که ممکن است کانادایی ها از کشف وجود این اثر شوکه شده باشند ، سفارت روسیه در اتاوا در واقع به آنها در مورد این و برخی دیگر از یادبودهای نازی ها در این کشور در سال 2017 هشدار داده بود.

حدود 80،000 داوطلب از منطقه اوکراین گالیسیا وعده دادند که در طول جنگ با آدولف هیتلر بیعت کنند. آنها در عملیات ضد چریکی وحشیانه در سراسر لهستان و اوکراین اتحاد جماهیر شوروی شرکت کردند و به خاطر قساوت علیه مردم غیرنظامی یهودی و لهستانی مقصر شناخته شدند.

لشکر گالیسی در ژوئیه سال 1944 توسط ارتش سرخ خرد شد ، اما سربازان باقی مانده سریعاً خود را به عنوان ارتش ملی اوکراین معرفی کردند. آنها پس از سقوط برلین در تاریخ 9 مه 1945 ، به متفقین غربی تسلیم شدند ، اما بسیاری از آنها موفق به فرار از خارج از کشور شدند – از جمله به آمریکای شمالی.
همچنین در rt.com
راست افراطی واحد SS افتخارآمیز اوکراین است ، اما حدس بزنید که MSM غربی واقعاً نگران چه چیزی استبرنی فاربر از شبکه ضد نفرت کانادا به پلیس منطقه ای هالتون توصیه کرد که خود را بهتر آموزش دهند که واقعاً جنایتی از نفرت چیست.

بله ، مطمئناً تخریب اموال است. اما یک جنایت نفرت؟ دور از آن،” او هنگامی که از نقاشی های دیواری پرسیده شد ، به کاغذ گفت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *