ناسا تصویر خیره کننده ای از سیاره به اندازه زمین را در اختیار دارد که می تواند زندگی بیگانگان را در خود جای دهد – RT World News

آنچه دنیای سکونت پذیر و بیگانه به نظر می رسد یکی از سؤالاتی است که مردم را برای چندین دهه مجذوب خود کرده است. اکنون ناسا تصویری از سیاره شبیه زمین را به اشتراک گذاشته است که دارای بسیاری از خصوصیات مورد نیاز برای حفظ زندگی است.

ستاره شناسانی که به جستجوی زندگی در جهان می پردازند ، بر جهان های بیگانه با شرایطی شبیه زمین متمرکز شده اند. سیاره Proxima b ، در سیستم Proxima Centauri در نزدیکی ، به عنوان کاندیدایی معرفی شده است که می تواند زندگی را همانطور که ما می شناسیم مهار کند.

ستاره کوتوله قرمز Proxima Centauri نزدیکترین ستاره به منظومه شمسی است و Proxima b به راحتی در منطقه به اصطلاح Goldilocks خود واقع شده است ، جایی که شرایط خیلی گرم یا سرد نیست بلکه فقط درست است که اجازه می دهد آب روی سطح آن وجود داشته باشد و سیاره را بسازد. قابل سکونت

ناسا مفهوم یک هنرمند جذاب را در مورد آنچه در سطح کره زمین احتمالاً به نظر می رسد در این هفته به اشتراک بگذارد ، به اشتراک گذاشت. چشم انداز خیره کننده نشان می دهد که یک طغیان صخره ای از فاصله بسیار دور است. مدار طلایی Proxima Centauri را می توان در حال پرواز در بالای سیاره در افق دید.

Proxima b به تازگی در سال 2016 کشف شد و همه مشاهدات توافق کرده اند که ممکن است قابل سکونت باشد. “این سیاره سیاره در فاصله ای از ستاره خود قرار دارد که اجازه می دهد درجه حرارت به اندازه کافی معتدل برای آب مایع در سطح خود جمع شود.” ناسا توضیح داد.

اخبار مرتبط  عکس از آتش سوزی کلیسای جامع نانت نشان داده شده است آتش سوزی در مکان های اختصاصی آغاز شد ، به عنوان کاوشگر آتش سوزی آتش سوزی آغاز شد - RT World News
همچنین در rt.com
درست وقتی فکر کردید که سال 2020 نمی تواند دیوانه تر شود! کیهان نویسی روسی پنج بشقاب پرنده آشکار در حال پرواز بر فراز نیمکره جنوبیعلیرغم این پیش آگهی مثبت ، متخصصان نسبت به وجود احتمالی شعله های ستاره ای فرونشسته زندگی هشدار داده اند. “این چیزی است که توسط یک مقدار نسبتا زیاد از پرتوهای پر انرژی بمباران می شود ،” اسکات گائودی ، استاد نجوم در دانشگاه ایالتی اوهایو را توضیح داد. “بدیهی نیست اگر بخواهیم یک میدان مغناطیسی به اندازه کافی قوی داشته باشیم تا از خنک شدن کامل جو آن جلوگیری شود.”

در حالی که Proxima b ممکن است ستاره ای را که نزدیکترین منظومه شمسی ماست ، به مدار خود بکشاند. هنوز 4/4 سال نوری از زمین فاصله دارد ، به این معنی که بعید به نظر می رسد تکنولوژی به زودی به آن دست پیدا کنیم. ما در حال حاضر فقط باید با مفهوم هنرمند ارتباط برقرار کنیم.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *