ناسا هشدار داد که این سیارک با قطر 25 متر در این هفته پرواز می کند ، دو سنگ فضایی حتی بزرگ تر نیز باید بلافاصله پس از آن دنبال شوند – RT World News

سیستم هشدار سریع سیارک ها که توسط ناسا کنترل می شود ، تعدادی از سنگ های فضایی را که طی روزهای آینده به داخل کشور منتقل می شوند ، اعلام کرده است ، و فقط یک 120000 کیلومتر از سیاره ما حرکت می کند.

در تاریخ 1 سپتامبر ، یک سیارک 25 متری (سه اتوبوس لندن به پایان) و یک سیارک 28 متری (یک و نیم برابر طول بولینگ) خط کشیده شده و پرواز می کنند تا از گذشته با فاصله 2.9 میلیون و 121000 پرواز کنند. کیلومتر به ترتیب

در حالی که آژانس فضایی ایالات متحده در آخر هفته به پیروان توییتر خود اطمینان داد که احتمالاً جای نگرانی نیست ، از نظر منظر ماه 384،400 کیلومتر دورتر است ، بنابراین واقعاً یک تماس نزدیک خواهد بود – از نظر نجومی – خصوصاً با توجه به خطر ناشی از یک جسم که تخمین زده می شود با سرعت 8.16 کیلومتر در ثانیه حرکت کند.

طبق محاسبات یکی از مفسران توییتر ، مسافت طی شده تقریبا معادل دو برابر مسافت رفت و برگشت بین سانتیاگو ، شیلی و پکن ، چین خواهد بود.

گویی یک یا دو دسته کوچکتر از نسبت های کیهانی کافی نیست ، فردای آن روز ، قطر 13 متری ‘2020 PG6» قرار است از مسافت بی خطر در مسافت نسبتاً ایمن 2.2 میلیون کیلومتر عبور کند.

اخبار مرتبط  آتش سوزی و نزاع ها در اثر آتش زدن پلیس شورشی در میان تجدید ناآرامی های ضد دولت در هنگ کنگ (عکس ، فیلم های ویدئویی) - RT World News

اتاق تنفس بسیار مورد تحسین قرار می گیرد – با توجه به نحوه گذشت 2020 تاکنون ، ما می توانیم بدون اینکه مرتباً توسط آوارهای کیهانی زوزه بگیریم ، انجام دهیم. مفسران آنلاین نمی توانستند سرگرم کنند و از هر دو درخواست می کردند استراحت کنید از یورش بی امان اخبار آخرالزمانی یا با کمی طنز طاقت فرسا ، درخواست یکی از سنگ های فضایی را برای قرار دادن یک پایان به یک وحشتناک سال
همچنین در rt.com
برش نزدیکش! ناسا نشان می دهد که سه سیارک ورودی این هفته فقط در این ماه مشاهده شده اندبرای خاتمه دادن به هفته ، بزرگترین مسابقه خواهد بود: یک غول 150 متری – نیمی از ارتفاع برج ایفل – با برچسب “2010 FR” انتظار می رود در 6 سپتامبر با فاصله 7.4 میلیون کیلومتر از کنار ما شلیک کند.

آخرین و نه کمترین ، پایان دادن به حمله قبل از پاییز ، در 8 سپتامبر سیارک 2020 PT4 (با قطر 35 متر) با سرعت 1.8 میلیون کیلومتر عبور خواهد کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *