ناظران بشقاب پرنده پس از جسمی که از کنار ایستگاه فضایی بین المللی درحال جراحت است ، تماشا می کنند – RT World News

علاقه مندان به بیگانگان پس از فیلم های عجیب و غریبی که برای گرفتن یک بشقاب پرنده در حال پرواز از کنار ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) توسط یک ناظر آسمان دستگیر شده و به صورت آنلاین بارگذاری شده است ، در حال هیجان هستند.

این فیلم جالب در روز سه شنبه در کانال محبوب YouTube توطئه MrMBB333 بارگذاری شد. YouTuber در پشت آن ، که خود را به عنوان “Earth Watchman” توصیف می کند ، می گوید این فیلم روز دوشنبه در Chino Hills ، کالیفرنیا ضبط شده است.

این یک نور سفید کوچک را نشان می دهد که در پشت ISS در حالی که یک فضاپیما شروع به پیاده شدن می کند ، درحال چرخش است. “به نظر می رسد سفید است و به نظر می رسد که بزرگنمایی می کنیم ،” MrMBB333 توضیح می دهد.

آپلود کننده روی پدیده عجیب و غریب بزرگنمایی می کند و نتیجه می گیرد که به نظر می رسد “لرزش” یا “چرخش” همانطور که از آسمان عبور می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=JQm1UBvwfMw

وقتی Earth Watchman فیلم را به فرمت منفی تبدیل می کند ، چرخش شکل واضح تر به نظر می رسد. “این در حال حرکت با سرعت بسیار بالا و کاملاً دور از ایستگاه فضایی بین المللی است” او می گوید

اخبار مرتبط  سقوط جت تیم هوازی نیروی هوایی کانادا در بریتیش کلمبیا (VIDEOS) - RT World News

“من نمی دانم چه بود این باعث می شود سومین یا چهارمین جسمی که ما در بالای سیاره زمین از طریق ایستگاه فضایی بین المللی دیده ایم … چیزهای خارق العاده ای در بالای زمین اتفاق می افتد که هنوز ریشه آنها مشخص نیست ، “ او اضافه کرد.

از زمان بارگذاری این فیلم در روز سه شنبه ، بیش از 23000 بار مشاهده شده است. همانطور که در فیلم هایی که ادعا می کنند بشقاب پرنده ها را نشان می دهند معمول است ، موجی از توضیحات عجیب شکارچیان بیگانه آماتور را برانگیخته است.

“بیگانگان زیادی در مدار زمین هستند. آنها مدتهاست که اینجا هستند “ یک مومن نوشت ، و اضافه کرد که دیسک های سفید گرد متعلق به نژادی از بیگانگان است که به بشریت کمک می کنند. دیگران توضیحات منطقی تری ارائه دادند ، از جمله عبور سیارک ها و بقایای فضایی.
همچنین در rt.com
خلبان شاهد بشقاب پرنده معروف طبقه بندی نشده بشقاب پرنده می گوید که این شی object هنگام برخورد مرتکب “اقدام جنگی” شده استاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *