ناظران هشدار می دهند که “اهداف آزار و اذیت فنی” توسط شرکت های فناوری چینی توسط مصرف کنندگان – RT World News

انجمن مصرف کنندگان چین (CCA) مورد حمایت دولت ، شرکت های فناوری در این کشور را به نقض حقوق مصرف کننده با سو mis استفاده از داده ها ، تحریف الگوریتم ها و قرار دادن کاربران در معرض “قلدری فنی” متهم کرده است.

در حالی که CCA در انتقادات خود هیچ یک از شرکتهای خاص را ذکر نکرده است ، اما این امر نگرانی هایی را در مورد شرکتهایی ایجاد کرده است که به سرعت به سازمانهای بزرگ در بخش مصرف کننده تبدیل شده اند ، به ویژه شرکتهایی که با خوابگاه ، تحویل غذا ، خرید آنلاین ، بازی آنلاین ، حمل و نقل و مسافرت رفتن.

ناظر متذکر شد که جمع آوری و مدیریت داده ها انجام می شود “نگرانی گسترده ای را در جامعه برانگیخت.” به طور مشخص ، CAA شرکت ها را به استفاده از الگوریتم هایی برای بررسی داده های شخصی به منظور محروم کردن مشتریان از انتخاب و تغییر قیمت محصولات متهم کرد.

در بیانیه ای ، آژانس اعلام کرد که “مصرف کنندگان توسط الگوریتم های داده فشرده می شوند و تبدیل به اهداف قلدری فنی می شوند.”

“امید است که سازمانهای مختلف صنعتی رهبری و نظارت را تقویت کنند تا اپراتورهای شبکه را به استفاده از الگوریتمهای منطقی و سازگار تشویق کنند ، جو صنعت را ترویج دهند ، توسعه صدا را تقویت کنند و به طور موثر از حقوق و منافع قانونی مصرف کنندگان محافظت کنند.”

انتقاد صنعت فناوری CAA پس از آن صورت می گیرد که مقامات چینی پیش نویس قانونی را برای تنظیم بهتر بخش آنلاین کشور و مقابله با رفتارهای ضد رقابتی – یک تغییر قابل توجه در رویکرد قبلی کشور برای اجازه رشد شرکت های فناوری نسبتاً بدون محدودیت ، ارائه دادند.
همچنین در rt.com
سهام علی بابا و تنسنت در میان جنگ های صلیبی ایالات متحده در مورد سرمایه گذاری در شرکت های چینی غرق می شونددر ماه دسامبر ، به عنوان بخشی از سرکوب جدید ، علی بابا و دو شرکت دیگر که سابقه انجام صدها خرید در هر سال را دارند ، به دلیل عدم درخواست تصویب قانونی برای معاملات گذشته جریمه شدند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  ترامپ مدیر مقامات دادگاه کیفری بین المللی را كه در مورد جنایات جنگ آمریكا تحقیق می كند ، تحریم كرد - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *