ناوگان نظامی اسرائیل ناوگان بالگرد بلک هاوک پس از بروز نقص عملکرد – ناوگان جهانی جهان

فرمانده نیروی هوایی اسرائیل دستور داده است تا زمین شناور سریع ناوگان خود از بالگردهای یانشوف از فعالیتهای آموزش و حمل و نقل عبور کند ، زیرا تکنسین ها سعی می کنند علت مشکلات اخیر موتور را مشخص کنند.

به گزارش تایمز اسرائیل ، زمینی حدود یک ماه پس از متوقف شدن یک موتور در یک هلی کوپتر در حالی که رئیس ستاد ارتش اسرائیل آویو کخاوی در هواپیما بود متوقف شد.

IDF گفت پس از آن حادثه رخ داد كه اقدامات فوری خدمه پرواز به این معنا بوده است كه می توانند با خیال راحت این نقص را انجام دهند “و به هیچ وجه تهدیدی برای جان مسافران وجود نداشت.”
همچنین در rt.com
IDF حملات بمباران غزه را به عنوان تلافی موشک ، پرتاب توپ های آتش سوز انجام می دهد. محدودیت های جدید اعمال شده استاخبار مرتبط  FBI در حال جستجو برای "جاسوسان نظامی چینی" در سراسر ایالات متحده است زیرا پومپئو خواستار جنگ صلیبی علیه پکن است - RT World News

ارتش روز دوشنبه اعلام کرد که ناوگان هواپیماهای بلک هاوک پس از تحمل تعدادی از نقص در حال حاضر برای همه پروازهای غیر عملیاتی زمینی شده است. “طی دو ماه گذشته” IDF گفت ، تا پایان تحقیقات در مورد مشکلات ، ناوگان زمینی مستقر می شود توییترصرفه جویی در عملیات رزمی.

سرلشكر امكام نوركین ، رئیس نیروی هوایی سال گذشته ناوگان پیری ارتش هلیكوپترهای حمل و نقل سنگین یاسور را پس از یكی از آن هواپیماها به زمین نشست و به دلیل نقص در آتش گرفت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *