نتانیاهو اسرائیل را به دلیل گسترش سریع Covid-19 – با گزارش جهانی اخبار RT ، در محاصره 3 هفته ای قرار داد

بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر ، در یک سخنرانی تلویزیونی گفت ، اسرائیل قفل سه هفته ای سراسری را از روز جمعه اعمال می کند ، به دلیل وضعیت وخیم در مورد شیوع ویروس کرونا در این کشور.

نتانیاهو روز یکشنبه خطاب به ملت ، قول داد که این محدودیت ها با یک بسته جدید کمک اقتصادی همراه است ، دولت قرار است روز پنجشنبه اعلام کند.

اقدامات ضد ویروس کرونا تجمع بیش از 10 نفر در داخل و 20 نفر در فضای باز را محدود می کند. آنها همچنین از فاصله بیش از 500 متری اسرائیلی ها از خانه هایشان جلوگیری خواهند کرد.

مدارس تعطیل خواهند شد ، در حالی که بخش دولتی با همان محدودیت هایی که در حین قفل قبلی در بهار وجود دارد روبرو است. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و همچنین مشاغل خصوصی که مشتری حضوری ندارند همچنان فعال خواهند بود و ممکن است تحویل ها هنوز انجام شود.

با آغاز قفل در آستانه سال نو یهودیان ، نخست وزیر گفت ، “این تعطیلات نیست که ما به آن عادت کرده ایم. مطمئناً ما نمی توانیم در کنار خانواده های بزرگمان جشن بگیریم. “

نتانیاهو گفت ، محدودیت ها ممکن است بیش از سه هفته طولانی شوند اگر نتایج مطلوبی نداشته باشند ،این مراحل برای همه ما هزینه سنگینی است. “
همچنین در rt.com
اسرائیل از 18 سپتامبر وارد قفل کامل ، تعطیلی مدارس و تعطیل کردن بیشتر مشاغل غیرضروری می شود – گزارشاخبار مرتبط  اسرائیل پروازهای خروجی را محدود می کند زیرا دولت نتانیاهو قفل دوم ویروس کرونا را تقویت می کند - اخبار جهانی RT

اسرائیل از آغاز شیوع همه گیر در ماه دسامبر حدود 153000 مورد Covid-19 را ثبت کرده است ، که تقریباً 2400 مورد در 24 ساعت گذشته ثبت شده است. بیش از 1100 مرگ رخ داده است.

در روزهای اخیر ، کانال های تلویزیونی محلی زنگ هشدار را نسبت به کشوری با بالاترین سرانه آلودگی به Covid-19 در جهان به صدا درآورده اند. روزنامه نگاران با تجزیه و تحلیل داده های دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده گفتند که در حال حاضر هر روز به طور متوسط ​​تقریباً 200 مورد تایید شده جدید در هر میلیون نفر ساکن است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *