نتانیاهو تظاهرات ضد دولت را به عنوان “BIZARRE” می خواند زیرا او از اظهار نظر “معترضین بیگانه” پسرش یائر دفاع می کند – RT World News

بن یامین نتانیاهو گفت ، یایر نتانیاهو به معنای توهین آمیز نبود که وی معترضین ضد دولت را “بیگانگان” نامید ، و به دفاع پسرش پرید. نخست وزیر اسرائیل افزود: برخی از تظاهرات علیه او شکل “عجیب” ای گرفته است.

“پدیده های عجیبی نیز وجود دارد ، غیر از طرف سیاسی ، و واقعاً تحریک بی امان علیه من ، علیه همسرم ، علیه خانواده …” نتانیاهو درباره تظاهرات های در حال ادامه گفت ، كه هزاران نفر در آن حضور داشتند كه خواستار استعفای وی بودند.

من فکر می کنم [the protests are] یک چیز سیاسی که پدیده های عجیب و غریب نیز دارد ، و من فکر می کنم این همان چیزی است که پسرم به آن اشاره کرده است.

فرزند نخست وزیر ، یایر نتانیاهو ، روز دوشنبه پس از آشکار شدن در رادیو گالی اسرائیل ، که در حال تماشای فیلم از تظاهرات با پدرش بود ، خود را در آب گرم یافت. وی گفت: “او آنچه را كه همه ما می بینیم می بیند – این بیگانگان در اعتراضات. این باعث می شود او مثل سرگرمی بخندد ، “ این 29 ساله گفت که واکنش پدرش را توصیف می کند.

نتانیاهو جوان ، یک فعال آنلاین ، پس از مصاحبه سعی در کنترل برخی از آسیبها در توییتر کرد ، و اصرار داشت که وی قصد خدشه دار کردن تظاهرکنندگان را نداشته است ، بلکه فقط در مورد کسانی که در میان آنها بود صحبت می کند “که لباس بیگانگان و بشقاب پرنده ها” یا در لباسهای دیگر برای اعتراض

اخبار مرتبط  لیبرمن ، وزیر دفاع سابق اسرائیل ، از مردم خواست که DEFY Covid-19 را محدود کنند و به جای آن از "عقل سلیم" استفاده کنند - RT World News
همچنین در rt.com
پسر نتانیاهو معترضین اسرائیلی را “بیگانگان” می نامد ، می گوید پدر با آنها می خندداما تلاش بی بی برای محافظت از پسرش تقریباً به اندازه اظهار نظر اولیه ، باعث خشم سازمان دهندگان اعتراضات شد. آنها بیانیه ای صادر كردند كه گفت نخست وزیر داشت “یک حمله وحشت”

“” عجیب “نخست وزیر است که به خود مالیات می دهد … در حالی که میلیون ها بیکار در خانه هستند. “عجیب” وقتی است که یک متهم جنایتکار نخست وزیر است در حالی که روز و شب با محاکمه خود سر و کار دارد ، “ بیانیه خوانده شده

معترضین اصرار دارند که بنیامین نتانیاهو ، که از سال 2009 رهبری اسرائیل است ، باید بازنشسته شود و وی را در پاسخ به این تاج گذاری ، وی را متهم به فساد و ناکامی کشور کرد.
همچنین در rt.com
“تلویزیون کره شمالی می تواند از آنها بیاموزد”: نتانیاهو در رسانه های اسرائیلی به دلیل پوشش یک طرفه از اعتراضات اعتراض کرددر ماه نوامبر نخست وزیر به رشوه خواری ، کلاهبرداری و نقض اعتماد عمومی متهم شد – اتهامی که وی با جدیت انکار می کند. منبع دیگر عصبانیت عمومی افزایش بیکاری ناشی از فشار شدید Covid-19 است که توسط نتانیاهو معرفی شده است و عدم تمایل مقامات برای انجام وعده های خود برای کمک کافی به افراد آسیب دیده.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *