نتانیاهو در رسانه های اسرائیلی به دلیل پوشش یک طرفه اعتراضات اعتراض کرد – RT World News

رسانه های اسرائیلی گزارشی از اعتراضات علیه وی را نمی دهند ، اما نخست وزیر بنیامین نتانیاهو با حضور در آن ها ، از آنجا كه چندین حمله به مطبوعات این كشور را آغاز كرد ، گفت كه وی به اصرار وی عمل كردن به “کره شمالی” است.

این تظاهرات ها که ماه ها در اسرائیل آغاز شده است ، است “به ویژه توسط رسانه هایی که خود را ثبت نام کرده اند ، دامن زده می شوند [to the protests] به روشی مانند آن که من نمی توانم به خاطر بسپارم ، “ نتانیاهو پس از جلسه کابینه روز یکشنبه گفت.

آنها در مورد اعتراضات گزارش نمی دهند ، اما در آنها شرکت می کنند و به آنها دامن می زنند.

وی با استناد به یک افسر پلیس ، که اخیراً به شدت زخمی شده بود و نیاز به عمل جراحی داشتند ، اظهار داشتند که روزنامه نگاران از خشونت از سوی تظاهرکنندگان کاملاً غفلت می کنند. “تماس های روزانه به قتل نخست وزیر و خانواده اش “ نخست وزیر افزود ، نخست وزیر نیز نادیده گرفته می شود.

“هرگز چنین تحرک تحریف شده ای صورت نگرفته است” وی گفت که رسانه های کشور “من می گفتم اتحاد جماهیر شوروی ، اما قبلاً کره شمالی است.”

نتانیاهو همچنین از فیسبوک برای كلاهبرداری در مطبوعات “یك طرفه” استفاده كرد ، با انتشار یك طنز كه کانال های 12 و 13 كشور را مقصر است كه زباله ها را به سر بینندگان خود ریخته است.

وی در اظهارنظر با تصویر ، برچسب پخش کنندگان را برچسب زد “یک بازوی تبلیغاتی برای اعتراضات آنارشیستی چپ ،” تلاش برای “شستشوی مغز مردم” برای سرنگونی او ، “نخست وزیر راستگرای قوی”.

“تلویزیون کره شمالی می تواند از آنها بیاموزد ،” او نوشت ، اما ابراز اطمینان کرد که مردم اسرائیل به خاطر این کفرها افتاده نیستند.

روابط اخیر نتانیاهو و خانواده وی با این دو پخش کننده اخیراً بسیار سخت بوده است. چند هفته پیش ، کانال 13 ده ها تن از کارمندان خود ، از جمله روزنامه نگاران برجسته را که منتقد نخست وزیر بوده اند ، اخراج کرد. یکی از خبرنگاران اخراج شده به نام نیر بچر اصرار داشت که این موارد است “انحلال هدفمند … به روح بالفور” ، مراجعه به خیابان بالفور که محل اقامت رسمی نتانیاهو در آن واقع شده است. همکار وی ، اوی آمیت نیز گفت که این تصمیم به دست آمده است “کسی بلند شد.” کانال 13 توضیح داد که کاهش کارمندان به دلایل مالی انجام شده است.

اخبار مرتبط  Google درآمد تبلیغاتی را از سایت های مخالف coronavirus - اجماع - کاهش می دهد - RT World News

در اوایل ماه ژوئیه ، پسر نخست وزیر ، یایر نتانیاهو ، پس از توئیتی که او را متهم به “روابط رشوه مانند” با دادستان کل Avichai Mandelblit و زیر سوال بردن صلاحیت های وی به عنوان یک روزنامه نگار. عذرخواهی توسط پدرش بازتوییت شد.
همچنین در rt.com
12 نفر در حالی که پلیس اسرائیل در طول بزرگترین اعتراض ضد نتانیاهو در اورشلیم تحصن تحصن کرد ، دستگیر شدند. (VIDEO)در همین حال ، حدود 10،000 مردم اسرائیل روز شنبه در خارج از محل سکونت رسمی نتانیاهو معترض شدند و خواستار استعفای فوری وی شدند. با مداخله پلیس ، 12 نفر دستگیر شدند.

تظاهرکنندگان می گویند نخست وزیر ، که از سال 2009 مشغول به کار بوده است ، باید به دلیل فاسد شدن برود و پاسخ نادرست کشور به coronavirus.

در ماه نوامبر گذشته نتانیاهو به رشوه خواری ، کلاهبرداری و نقض اعتماد عمومی در موارد متعددی متهم شد – با کمال تعجب ، برخی از آنها به دلیل داشتن گزارش های انتقادی کمتر با تجارت با صاحبان رسانه ها ارتباط داشتند. این مرد با جدیت اتهامات را رد می کند.

همچنین عصبانیت عمومی در اثر گرفتاری شدید كروناویروس كه توسط دولت اسرائیل ایجاد شده و موجب افزایش بیكاری در این كشور می شود ، تقویت می شود – در حالی كه برداشته شدن ناگهانی محدودیت ها در ماه مه ، منجر به افزایش سن در موارد Covid-19 شد. بسیاری از مردم نیز بدون کمک مالی وعده داده شده توسط نخست وزیر باقی مانده بودند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *