نتانیاهو می گوید: “بدون تغییر” برنامه های الحاق کرانه باختری پس از توافق اسرائیل و امارات متحده عربی – RT World News

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو گفت ، اسرائیل هنوز متعهد به الحاق بخش هایی از کرانه باختری غربی است ، پس از توافق صلح با امارات. به عنوان بخشی از توافق ، تل آویو موافقت کرد که الحاق را به حالت تعلیق درآورد.

این افشاگری توسط نتانیاهو در سخنرانی تلویزیونی روز پنجشنبه انجام شد.

“هیچ تغییری در برنامه های من برای اعمال حاکمیت بر یهودا و ساماریا ، بدون هماهنگی با ایالات متحده ، وجود ندارد.” نتانیاهو گفت ، با اشاره به بخش هایی از منطقه کرانه باختر با نامهای کتاب مقدس آنها.

این اظهارات اندکی پس از رونمایی از توافق صلح بین امارات متحده عربی و اسرائیل منتشر شد. در میان چیزهای دیگر ، این ماده حاوی مفاهیمی است که تل آویو موافقت می کند “برنامه های الحاق خود” را به حالت تعلیق درآورد.
همچنین در rt.com
فلسطین پس از برقراری روابط دیپلماتیک با اسرائیل ، سفیر امارات را به یاد می آورداخبار مرتبط  بالا اتحادیه اروپا پشت رسمی توییتر در حقیقت بررسی «جنگ» با مغلوب ساختن پیشی جستن، می گوید اروپا باید همین رویکرد را - RT اخبار جهان

نتانیاهو برای زمانی که برنامه های تسخیر زمینی خود را طی می کند ، هیچ بازه زمانی ارائه نکرد ، اما ظاهراً در صدد اطمینان خاطر به هواداران تندرو خود ، ناامید از بازگشت ناگهانی UE موضوع الحاق است.

قرارداد اسرائیل و امارات برای اولین بار توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتر در اوایل روز اعلام شد. ترامپ توافق نامه را یک “موفقیت بزرگ” و کل قرارداد را برچسب گذاری کرد “تاریخی” دستاورد

بیشتر کشورهای عربی کشور یهودی را به طور رسمی نمی شناسند ، اما کشورهایی مانند عربستان سعودی سالها از روابط کاملاً دنج با تل آویو برخوردار بودند.
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید “توافق نامه تاریخی” اسرائیل و امارات متحده عربی در مورد روابط دیپلماتیک “الحاق” الحاق اسرائیل به اراضی فلسطینفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *