نتایج تحقیقات نشان می دهد که درمان بیماران Covid-19 با ورم مفاصل Roche یا Sanofi که به شدت دچار بیماری می شوند ، میزان مرگ و میر را کاهش می دهد – RT World News

نتایج کارآزمایی بالینی روز پنجشنبه نشان داد ، میزان بقا برای بیماران مبتلا به بیماری Covid می تواند به طور قابل توجهی بهبود یابد و زمانی که آنها در مراقبت های ویژه می گذرانند با استفاده از داروهای موجود آرتروز تا 10 روز کاهش می یابد.

Roche’s Actemra (توسیلیزوماب) و Sanofi Kevzara (ساریلوماب) – هر دو داروی سرکوب کننده سیستم ایمنی – بر اساس یافته ها ، میزان مرگ و میر بیماران Covid را با 8.5 درصد کاهش دادند ، که هنوز بررسی نشده است.

در واکنش به موفقیت آشکار ، دولت انگلیس داروها را بلافاصله در دسترس پزشکان قرار داده است ، سخنگوی سخنگوی گفت این اقدام می تواند فشار بر NHS را کاهش دهد ، “به طور بالقوه صدها نفر از زندگی را نجات می دهد.”

پروفسور جاناتان ون تام ، معاون رئیس پزشکی انگلیس ، گفت این خبر یک خبر است “یک گام مهم به جلو برای افزایش بقای بیماران در مراقبت های ویژه با Covid-19.”




همچنین در rt.com
“New Normal” تیره و تار: شرکت ژاپنی از سیستم جدید شناسایی چهره رونمایی می کند که می تواند افراد را از طریق ماسک شناسایی کند



اخبار مرتبط  پلیس اوسی با دستگیری زن باردار به دلیل پیام ضد قفل ، "راضی" است. او آن را به عنوان آدم ربایی ترسناک توصیف کرد - اخبار جهانی RT

نتایج حاصل از یک مطالعه شامل 800 بیمار شدید Covid-19 ، بخشی از آزمایش بین المللی REMAP-CAP که در مورد درمان عفونت های حاد ریه متمرکز است.

یافته ها نشان داد که مرگ و میر از 35.8 درصد در یک گروه کنترل به 27.3 درصد برای افرادی که به توسیلیزوماب یا ساریلوماب داده شده اند کاهش یافته است.

“این یک تغییر بزرگ در بقا است” پروفسور آنتونی گوردون از کالج امپریال لندن ، که همکاری تحقیق را بر عهده داشت ، گفت. “آنها هر دو داروی نجات دهنده زندگی هستند.”

در طی همه گیری ، از استروئید دگزامتازون برای درمان برخی از بیماران ویروسی استفاده شده است ، در حالی که سازمان غذا و داروی ایالات متحده برخی از داروهای آنتی بادی را برای بیمارانی که در بیمارستان نیستند مجاز دانسته است.

این دارو همچنین داروی ضد ویروسی remdesivir ساخته شده توسط شرکت بیوتکنولوژی Gilead را برای استفاده در بیمارترین بیماران مبتلا به Covid تایید کرد ، اگرچه سازمان بهداشت جهانی گفته است که شواهد کافی برای اثبات افزایش میزان بقا وجود ندارد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *