نتفلیکس دو نمایش بیشتر را برای دلجویی از رزمندگان “عدالت نژادی” و موضوع زندگی سیاهان – می کند – RT World News

Netflix سریال های کمدی “Mighty Boosh” و “League of آقایان” را از سیستم عامل خود حذف کرده و استناد کرده است که آنها از blackface استفاده می کنند. منتقدین این اقدام را “ژست خودسرانه” خوانده اند که برای پرداختن به نژادپرستی واقعی کم نیست.

‘The Mighty Boosh’ دارای چندین شخصیت است که قرار است در این نمایش سیاه باشند اما توسط بازیگران سفید پوست بازی می شوند. این واقعیت مدت هاست که مورد بحث و جدل است.

“لیگ آقایان” شخصیت پاپا لازارو را نشان می دهد ، که آشکارا مبتنی بر صاحبخانه خالقان ، یک فرد سیاه پوست واقعی است. او یک بار دیگر توسط یک بازیگر سفید پوست بازی کرده است و باعث عصبانیت رفتارهای کمدی شده است.

حذف پس از آن اتفاق می افتد که کلیه سرویس های پخش ویدئویی انگلیس به طور جمعی نمایشگر “بریتانیا کوچک” و پیگیری آن “بیا با من پرواز کن” را به دلایل مشابه در میان اعتراضات گسترده شرکتهای Black Lives Matters ، که ناشی از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس در ایالات متحده است.

بیشتر بخوانید: “بارها تغییر کرده اند”: iPlayer BBC و Britbox از Netflix پیروی می کنند تا حذف نمایشی “بریتانیا کوچک” را برای حذف جنجال BLACKFACE دنبال کنند

در حالی که مطمئناً این تصمیم مورد تحسین فعالان رسانه های اجتماعی قرار گرفته است ، همه افراد توافق نکرده اند که این شایستگی را داشته باشند ، از جمله برخی بازیگرانی که آن را به عنوان توهین آمیز ظاهری مورد انتقاد قرار داده اند.

جک کارول ، کمدین مستقل ، خواستار حذف “لیگ آقایان” شد “یک ژست دلخواه” ، این استدلال که تنها هدف از این کار این بود که شرکت را به این شرکت واگذار کند “هر کار واقعی را برای مقابله با موارد واقعی تبعیض نژادی انجام دهید.”

نتفلیکس در واقع از اقدامات مشابه شرکتهای بزرگ ، ناشی از اعتراضات عدالت نژادی در حال پیگیری ، پیروی کرده است.

اخبار مرتبط  نتانیاهو تظاهرات ضد دولت را به عنوان "BIZARRE" می خواند زیرا او از اظهار نظر "معترضین بیگانه" پسرش یائر دفاع می کند - RT World News

نمایش تلویزیونی واقعیت محبوب “پلیس” به دلیل ادعای عادی سازی وحشیانه پلیس توسط شبکه این شبکه کنار گذاشته شده است. “Live PD” ، ​​یک واقعیت دیگر از همان نوع ، به طور موقت از هوا بیرون کشیده شده است. مجموعه تلویزیونی فیلمبرداری شده “بهترین چیزهای LA” در اثر وقفه قرار گرفت.

شاید قابل توجه ترین نمونه در قالب HBO Max در حال حذف “رفته با باد” از کتابخانه آن باشد. درام جنگ داخلی آمریكا در سال 1939 به طور گسترده ای به عنوان كلاسیك سینما در نظر گرفته می شود و رعایت آن باعث ناراحتی بسیاری شده است.
همچنین در rt.com
HBO Max برای مقابله با نژادپرستی ، “Gone With the Wind” را از خدمات خود بیرون کشیده است ، و صادقانه بگویم عزیزم ، لعنت می کنم!دشوار است حدس بزنید که در صورت وجود ، چه محتوایی در صف بعدی قرار دارد “لغو شد،” و اعتراضات ضد نژادپرستی هنوز نشانه ای از توقف وجود ندارد. همچنین مسلم نیست که مواد حذف شده هرگز بازگردند. HBO قبلاً تأیید کرده بود که “Gone With the Wind” را به کتابخانه خود بازمی گرداند ، البته در یک تاریخ نامشخص.

با این حال، گرفتن وجود دارد. همانطور که سخنگوی HBO Max بیان کرد ، این فیلم برمی گردد “با بحث در مورد بافت تاریخی آن و محکوم کردن این تصاویر بسیار” از گذشته نژادپرستانه آمریکا که گفته است “در آن زمان اشتباه بوده و امروز اشتباه می کنند.” در حالی که HBO قول داده است که فیلم خود را دست نخورده نگه دارد ، این را شکل دهید “انکار” حدس هر کسی ممکن است باشد

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *