نخست وزیر آلبرتا کنی هشدار جدی درباره “تنظیم مجدد بزرگ” قریب الوقوع (VIDEO) – اخبار جهانی RT

نخست وزیر استان نفت خیز کانادا ، آلبرتا ، جیسون کنی ، زنگ خطر را به اصطلاح Great Reset به صدا درآورده و آن را به عنوان “چمدان ایده های چپ ، برای آزادی کمتر و دولت بیشتر” توصیف کرده است.

کنی در یک ویدیوی چهار دقیقه ای توضیح دهنده در کانال های رسانه های اجتماعی خود ، می گوید که بازنشانی بزرگ این است “نه یک تئوری توطئه ، بلکه یک مجموعه واقعی از پیشنهادات مشخص” بر اساس کتابی به همین نام از کلاوس شواب.

شواب رئیس و بنیانگذار مجمع اقتصادی جهانی ، معروف به داووس ، یا همانطور که کنی توصیف می کند ، است “بزرگترین اجتماع منافقین جهانی در تاریخ”.

نخست وزیر ادعا کرد که شواب نسخه ای را برای هر رهبر دولت در سراسر جهان ارسال کرده است ، و جزئیات تز خود را در مورد اینکه دولت ها و جوامع باید از فرصت های بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ناشی از همه گیری Covid-19 استفاده کنند تا دوباره تصور کنند و سیاست ها را تغییر دهند.

واضح است كه كاني طرفدار رهبري جهانگرايانه ، نخبگان داووس را كه فرض مي كنند ، آزمايش مي كند “برای مردان و زنان کارگر سخنرانی کنید که چگونه باید اثر کربن خود را کاهش دهند” با “نفاق آنقدر ضخیم است که حتی نمی توانی آن را با چاقو برش دهی.”

در طول ویدئو ، کنی سیاست های پیشنهادی را که به گفته وی ، فقر گسترده ای ایجاد می کند ، به ویژه سیاست های انرژی مورد حمایت برخی از افراد بسیار تأثیرگذار ، از جمله نخست وزیر نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو ، را فریب می دهد.
همچنین در rt.com
Trudeau کانادا پس از انتشار ویروسی ویدیوی وی در زمینه تبلیغ ابتکار جهانی گرایی ، Great Reset را یک تئوری ادعا می نامدکنی به عنوان نخست وزیر مرکز ماسه های نفتی کانادا ، به دنبال حفظ سیاست های محافظه کارانه تری برای صرفه جویی در مشاغل در استان محاصره شده خود ، که قبلاً در اثر سقوط قیمت نفت در سالهای اخیر ویران شده بود ، جلب می کند.

اخبار مرتبط  انفجارها گزارش شده است كه شبه نظامیان شیعه عراق كاروان نظامی آمریكا را در نزدیكی مرز كویت هدف قرار داده اند

با این حال ، او هنوز اصرار دارد که سیاستمداران و رهبران جهان نباید “برای پیشبرد یک برنامه سیاسی از یک بحران سو explo استفاده کنید یا از آن سو advantage استفاده کنید” با قطعی ، اگر مناسب کانادایی باشد ، “هک نه!”

“اگر واقعاً همه ما در این کار هستیم ، مثل اینکه مدام می گوییم ، چطور می توانیم روی بحران ، محافظت از زندگی و معیشت ، کمک به مردم متمرکز شویم” ریل کنی ، ادعا می کند گزینه پیشنهادی طرفداران Great Reset به “یکسری سیاستهای شکست خورده سوسیالیستی.”

وی درعوض پیشنهاد می کند که تمرکز باید بر روی ایجاد رشد اقتصادی باشد ، راه اندازی مجدد برخی از صدها هزار مشاغل تحت کار و کمک به آنچه او تخمین می زند “ده ها میلیون” Covid-19 بیکار در سراسر جهان دوباره به کار خود ادامه می دهند.

در همین حال ، ترودو در تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد پس از همه گیری کانادا ، از طرح محرک 100 میلیارد دلاری CA “تاریخی” خود با وجود کسری بودجه پیش بینی شده حداقل 381.6 میلیارد دلار CA در این سال مالی رونمایی کرده است.

این بسته نمایانگر سه تا چهار درصد تولید ناخالص داخلی است و صرفاً مواردی را كه پیر پولیور ، منتقد مالی محافظه كار ، كه كنی در ویدئوی خود از او نقل كرد ، به عنوان ادعای ترودو توصیف كرد. “اشتهای سیری ناپذیر برای خرج کردن پول دیگران”.
همچنین در rt.com
دولت انتاریو هشدار می دهد افرادی که واکسیناسیون Covid-19 “داوطلبانه” را رد می کنند ، می توانند با محدودیت هایی روبرو شوند.این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *