نخست وزیر انگلیس جانسون می گوید که او در مورد فشار هند Covid-19 “مضطرب” است ، قفل محلی را به عنوان موارد پرش وانت رد نمی کند – RT World News

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون گفت ، پس از دو برابر شدن تعداد موارد کشف شده در هفته گذشته ، اقدامات محلی برای مقابله با گسترش نوع Covid-19 هند را رد نمی کند.

“این یک نوع نگرانی است. ما از این بابت مضطرب هستیم. در حال گسترش است ، “ جانسون روز پنجشنبه در بازدید از شهر فرهیل در شهرستان دورهام به خبرنگاران گفت.

نخست وزیر گفت که وجود دارد “طیف وسیعی از چیزها” دولت می تواند برای مهار شیوع عفونت ، از جمله آزمایش موج و ردیابی در مناطقی مانند بولتون و بلکبرن ، که نوع آن به ویژه شیوع دارد ، انجام دهد.

“اگر ما مجبور به انجام کارهای دیگری باشیم ، مطمئناً مردم می خواهند هیچ چیز را رد نکنند” جانسون افزود.

اخبار مرتبط  کاهن بیرونی و مجاهدین بیروت با سقوط کلیسا در اطرافشان ، شیشه های رنگی را گول می زنند (VIDEO) - RT World News
همچنین در rt.com
تنظیم کننده داروهای اتحادیه اروپا می گوید واکسن mRNA “شواهد امیدوار کننده” می تواند نوع Covid-19 هند را خنثی کنداظهارات نخست وزیر در حالی است که بر اساس داده های جدید بهداشت عمومی انگلیس (PHE) ، تعداد موارد کشف شده در هند در انگلیس بیش از دو برابر شده است و از 520 هفته گذشته به 1313 این هفته رسیده است.

نوع B.1.617.2 ، که برای اولین بار در هند شناسایی شد ، دارای برچسب a بود “نوع نگرانی” توسط PHE هفته گذشته ، به دلیل شواهد اولیه ممکن است قابل انتقال باشد.

قبلاً به عنوان یک نوع شدت کمتر طبقه بندی می شد “نوع مورد بررسی”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *