نخست وزیر ایتالیا ، کنته ، پیشنهادی راجع به انگیزه فوقانی کمک به کروناویروس روسیه – RT World News

نخست وزیر جوزپه كنته هرگونه پیشنهادی را مبنی بر اینكه روسیه انگیزه ای در ارسال كمك ویروس به ایتالیا دارد “توهین به دولت ایتالیا” عنوان كرد و هشدار داد كه این بیماری همه گیر یك تهدید وجودی برای اتحادیه اروپا است.

در میان تلاش های امدادی اتحادیه اروپا ، کمک ها و پرسنل وارد شده از ایتالیا از چین ، کوبا و روسیه برای کمک به مقامات پزشکی ایتالیا برای مقابله با شیوع کروناویروس در این کشور ، که مناطق شمالی آن را ویران کرده و کلیه جامعه را مجبور کرده است.

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا كمون ویروس روسی ، چه در قالب نیروی انسانی و چه تجهیزات پزشکی ، یك كاری از سوی كرملین برای بهره‌گیری از حمایت ایتالیا برای رفع تحریمهای تحمیل شده توسط اتحادیه اروپا علیه روسیه است ، كنته سخنان كمی را نشان نداد.

“صرف insinution عمیقا مرا اذیت می کند ،” او گفت. وی گفت: “این توهین به دولت ایتالیا است … و همچنین به ولادیمیر پوتین ، که هرگز نمی خواست از این امر به عنوان اهرم استفاده کند.”
همچنین در rt.com
هواپیماهای نظامی روسیه با داروهای پزشکی و زمین در ایتالیا که مورد حمله کرونور ویروس قرار گرفته است (VIDEO)بنا بر گزارش ها ، یکی از چندین قطره از کمک های روسی شامل پیامی بود که می خواند “از روسیه با عشق” در یک هواپیمای تجهیزات برای کمک به کشور محاصره شده ، که عناوین اصلی را به دلایل اشتباه در اوج اولیه بحران اروپا به سرقت برده است.

نخست وزیر اضافه کرد که بحران کورنوویروس چالشی را ایجاد می کند “وجود اروپا” به دلیل حمله به بهترین مسیر عملی از نظر بهبود اقتصادی.

اخبار مرتبط  احزاب متخاصم توافق کردند که انتخابات را در 18 ماه برگزار کنند - اخبار جهانی UN - RT

هر دو دولت اسپانیا و ایتالیا در تلاش برای پاسخی هماهنگ از اتحادیه اروپا ، از جمله تقسیم بدهی های مرتبط با بحران و ایجاد صندوق همبستگی با استفاده از به اصطلاح “coronabonds ،” اما کشورهایی مانند آلمان و هلند با این پیشنهاد مخالفت کرده اند.

بانکهای ایتالیایی در حال حاضر بیشترین میزان مواجهه با مشاغل کوچک در اروپا را دارند و احتمالاً اقتصاد این کشور در بین رکود اقتصادی پس از کرونور ویروس سخت ترین ضربه خواهد بود.

در همین حال ، کونته با احتیاط خوشبینانه درباره آینده نزدیک کشورش ، گفت این حرف را زد “کارشناسان تأیید می کنند که منحنی شروع به نزول و تثبیت می کند … تعداد عفونت ها در حال کاهش است ،” قبل از اینکه سلب مسئولیت ایتالیا شود ، “نمی توان از آزاد سازی کلیه فعالیتهای اقتصادی به بن بست بازگشت. ما باید به تدریج این کار را انجام دهیم. “

آخرین آمار نشان می دهد که افزایش روز به روز عفونت های کورو ویروس از هفت درصد فقط دو هفته پیش به اندکی بیش از یک درصد کاهش یافته است. آمار مرگ و میر روزانه تقریباً به نصف رسیده است ، از 919 دو هفته گذشته به 542 تلفات در 24 ساعت گذشته.

در زمان نگارش ، ایتالیا دارای 139،422 مورد تأیید شده است ، در حالی که شمار تلفات این کشور 17،669 نفر است.
همچنین در rt.com
از دست دادن دانشمند ارشد خود و مجبور شدن به نوبه خود تحقیرآمیز Covid-19 نشان می دهد که اتحادیه اروپا چقدر ضعیف و بی فایده استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *