نخست وزیر ایرلند استعفای وزیر که نقض قوانین Covid-19 کابینه خود را یک روز پس از تصویب آنها قبول می کند – RT World News

وزیر دارایی ، دارا کالری پس از شرکت در یک شام باشگاه گلف با 80 نفر ، استعفا داد و عصبانیت عمومی را برانگیخت که به دلیل نقض قوانین جدید کابینه خود برای محدود کردن شیوع تاج از راه استعفا داد.

نخست وزیر ایرلند میشیل مارتین استعفای وزیر را روز جمعه پذیرفت.

روز قبل ، کالری عذرخواهی کرده بود “بی قید و شرط” بخاطر اینکه در یک شام هتلی به میزبانی جامعه گلف پارلمان ایرلند برگزار شد ، که باعث یک اعتراض عمومی این واقعه یک روز پس از آن صورت گرفت که دولت محدودیت های گسترده ای در سراسر کشور برای مهار شیوع تاج ، در اثر افزایش عفونت ها ، کاهش داد.
همچنین در rt.com
دو برابر بسیاری از بزرگسالان انگلستان در طول همه گیری های کورو ویروس دچار افسردگی شده اند. داده های دولت نشان می دهداخبار مرتبط  تماشای دیگر عکسهای عروسی بی رحمانه که توسط خشونت شوک انفجار بیروت قطع شد - RT World News

ایرلند برخی از سخت ترین کنترل ها را در اروپا حفظ کرده است ، اما دولت وی در کل این هفته با انتقاد روبرو شده است به دلیل آنچه که بسیاری آن را محدودیت های جدید ضعیف با هم ارتباط برقرار کرده اند و متناقض هستند.

این موارد شامل محدود کردن تجمعات داخلی فقط برای شش نفر است ، حتی اگر یک نفر بتواند در یک رستوران به عنوان بخشی از یک گروه بزرگتر غذا بخورد یا در یک عروسی با 49 نفر دیگر شرکت کند.

سفر گلف با حضور کمیسر تجارت اروپا فیل هوگان و دیگر سیاستمداران برگزار شد و درست یک شب پس از معرفی کالری و همکاران کابینه وی اقدامات جدید برگزار شد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *