نخست وزیر خان پاکستان از فیس بوک خواست تا همه مطالب “ISLAMOPHOBIC” را ممنوع کند – اخبار جهانی RT

عمران خان ، نخست وزیر پاکستان ، به مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک نامه نوشت و از او خواست که “محتوای اسلام هراسی” را در این سیستم ممنوع کند ، و ادعا می کند که مسلمانان تحت “کشتار” هولوکاست مانند در سراسر جهان قرار دارند.

خان با تمجید از تصمیم اخیر فیس بوک در مورد از بین بردن تمام مطالبی که “هولوکاست را انکار یا تحریف” می کند ، خان از پلتفرم رسانه های اجتماعی خواست قوانین مشابهی را در مورد “اسلام هراس” نوشته ها.

“من قدردان قدردانی شما از گام برداشتن درستی برای ممنوعیت هرگونه ارسال انتقاد یا زیر سوال بردن هولوکاست هستم ، که اوج کشتار نازی ها از یهودیان در آلمان و سراسر اروپا بود به دلیل گسترش نازی ها در سراسر اروپا ،” نخست وزیر نوشت. او گفت ، این ادعای او بود که مسلمانان با یک روبرو هستند “کشتار مشابه” امروز در سراسر جهان ، و همچنین “سو abuseاستفاده گسترده و آزار و اذیت در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی.”

پیام نفرت باید در کل ممنوع باشد – نمی توان پیامی ارسال کرد که گرچه پیام های نفرت علیه برخی غیرقابل قبول است ، اما این پیام ها درمقابل دیگران قابل قبول است.

نخست وزیر پاکستان دقیقاً مشخص نکرد که چه محتوایی باید مورد استفاده قرار گیرد “اسلام هراس ،” اما چندین مثال در مورد آزار و شکنجه مسلمانان ذکر کرد. او این فرصت را از دست نداد تا به رقیب سرسخت کشورش ، هند ، متهم شود که دولت آن کشور را به اجرای قوانین تبعیض آمیز ، “کشتار مسلمانان را هدف قرار داده و مسلمانان را مسئول کرونا می داند.”

وی همچنین فرانسه ، کجا را مورد انتقاد قرار داد “اسلام با تروریسم همراه بوده است” در حالی که انتشار ضد مسلمان “کارتون های کفرآمیز” تشویق می شود در اوایل روز ، خان ، امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه را تنبیه كرد و ادعا كرد كه چنین كرده است “حمله به اسلام” با پشتیبانی از نمایش کارتونهای توهین آمیز.

اخبار مرتبط  فیلم های درخشان کره زمین که در حال پرواز در برزیل هستند ، تئوری های UFO را به صورت آنلاین روشن می کنند - RT World News
همچنین در rt.com
فرانسه پس از آنكه اردوغان از ماكرون خواست تا در مورد نگرش خود نسبت به مسلمانان “كمك رواني” كند سفير را از تركيه فراخواندماکرون در اوایل این ماه به یک معلم تاریخ فرانسوی که توسط یک پناهجو نوجوان – ظاهراً یک اسلامگرا تندرو – گردن زده شد ، ادای احترام کرد ، در حالی که گفته می شد تلافی برای نشان دادن کارتون های نشان داده شده از پیامبر اسلام (ص) به دانشجویانش در طی کلاس آزادی است. بیان پس از قتل وحشتناک ، رئیس جمهور فرانسه بار دیگر قول خود را برای از بین بردن اسلام گرایان تندرو از کشور تکرار کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *