نخست وزیر سابق ایتالیا برلوسکونی به دلیل مشکلات قلبی در بیمارستان بستری شد – RT World News

سخنگوی و دکتر وی روز پنجشنبه گفت ، سیلویو برلوسکونی ، نخست وزیر پیشین ایتالیا پس از یک ضربان قلب نامنظم برای آزمایش در بیمارستان در موناکو بستری شده است.

براساس گزارش های ایتالیایی ، نخست وزیر سابق در حال بد ماندن در والبون فرانسه بود. دکتر شخصی وی ، آلبرتو زانگریلو ، روز دوشنبه نخست وزیر سابق را دید و توصیه کرد که به جای بازگشت به زادگاهش ایتالیا برای معالجه ، در یک بیمارستان در نزدیکی موناکو بستری شود.

در حالی که در حال حاضر مشخص نیست که آیا برلوسکونی بر علائمی که تجربه کرده است غلبه کرده است ، اما زانگریلو اظهار داشت که انتظار دارد “در عرض چند روز به خانه برگردید ،” هنگامی که نتایج آزمایش بازگشت و پزشکان او را برای ترخیص ترخیص می کنند.

برلوسکونی هنوز رئیس حزب مخالف ، فورزا ایتالیا است و بستری شدن اخیر وی در بیمارستان در حالی است که درگیر آشفتگی سیاسی در این کشور است ، به دنبال تصمیم شریک خردسال خود ، ایتالیا زنده ، ائتلاف حاکم در آستانه سقوط است توافق.

اخبار مرتبط  ردیاب جدید سرطان که 10 برابر حساس تر از روش های فعلی است می تواند راه را برای آزمایش در خانه هموار کند - RT World News
همچنین در rt.com
نخست وزیر سابق ایتالیا برلوسکونی چند روز پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در بیمارستان بستری شداین شخصیت سیاسی و رسانه بزرگ 84 ساله در سالهای اخیر دچار مشکلات بهداشتی زیادی شده است ، زیرا پس از ابتلا به ویروس کرونا در تعطیلات در ویلای خود در ساردنیا ، در سپتامبر به مدت 11 روز در بیمارستان بستری شد. وی همچنین در سال 2016 تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *