نخست وزیر سابق ایتالیا برلوسکونی چند روز پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در بیمارستان بستری شد – RT World News

سیلویو برلوسکونی ، نخست وزیر پیشین ایتالیا ، پس از اعلام مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا ، برای معاینه پزشکی بعدی به بیمارستان میلان منتقل شد.

Forlus Italia از برلوسکونی روز جمعه گفت این حرکت فقط یک اقدام پیشگیرانه بود زیرا شرایط این جانباز سیاسی جای نگرانی نداشت.

منابع پزشکی به خبرگزاری ANSA گفتند که برلوسکونی در مراحل اولیه مبتلا به ذات الریه دو طرفه است ، که یکی از عوارض شایع Covid-19 است. تصمیم اضافه شده در بیمارستان پس از آنکه اسکن مشکل را نشان داد ، گرفته شد.

نماینده پارلمان اروپا 83 ساله در خانه خود در شهر آرکور ، در حدود 20 کیلومتری (12.4 مایل) شمال شرقی میلان ، در انزوا بود.

اخبار مرتبط  درگیری در لهستان در حالی که پلیس فعالان طرفدار انتخاب را که به وزارت آموزش و پرورش ورشو زنجیر شده بودند ، برکنار می کند - RT World News
همچنین در rt.com
برلوسکونی خواهان ساختن خانه در کریمه است اما پوتین می گوید فرانسوی ها همه آنها را خریداری کرده اندبرلوسکونی در چهار دولت ایتالیا به عنوان نخست وزیر خدمت کرد و به مدت 9 سال این کار را با وقفه هایی بین سال های 1994 و 2011 به عهده گرفت. او یک سرمایه دار رسانه ای و مالک سابق باشگاه فوتبال آث میلان است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *