نخست وزیر مغولستان استعفا داد پس از آنکه در هنگام انتقال بیمارستان Covid-19 در هوای یخ زده لباس گرم به مادر و نوزاد داده نشد – RT World News

نخست وزیر مغولستان Ukhnaagiin Khurelsukh استعفای خود را اعلام کرد ، پس از اینکه به زنی که تازه به دنیا آمده بود لباس گرم به او منتقل نشد زیرا او برای قرنطینه Covid-19 منتقل می شد.

“دو روز پیش ، یک زن به شیوه ای غیرمسئولانه و غیرانسانی به مرکز ملی بیماری های واگیر منتقل شد ،” نخست وزیر روز پنجشنبه گفت ، بابت این حادثه عذرخواهی کرد. “من یک پدر هستم. این تجربه دلخراش برای من به عنوان پدر و نخست وزیر بود. “

خورلسلخ گفت که او قصد داشت با او کار کند “کل تیم” در کابینه ، اما پس از استعفا معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت در روز چهارشنبه غیرممکن شد.

“بنابراین ، نخست وزیر باید مسئولیت را به عهده خود بگیرد و تقاضای مردم را بپذیرد” خورلسلخ گفت.

به گزارش خبرگزاری مونتسام ، روز سه شنبه ، یک گروه تلویزیونی از یک زن و نوزاد تازه متولد شده او فیلمبرداری کردند که از یک زایشگاه به یک بیمارستان بیماری های عفونی منتقل می شوند و در آنجا قرنطینه می شود.

اخبار مرتبط  پلیس پلیس فرانسه ممنوعیت تعقیب و گریز دولت را رد کرد (VIDEOS) - RT World News

مردم از اینكه این زن فقط كاپوش ، شلوار عرق و دمپایی به تن داشت در حالی كه توسط یك كارگر پزشکی با تجهیزات محافظتی در هوای یخبندان به آمبولانس منتقل می شد ، خشمگین بود. اوایل همان روز این زن با بیماری Covid-19 تشخیص داده شده بود.

این ویدئو به سرعت ویروسی شد و مردم را به راهپیمایی در اولان باتور پایتخت این کشور دعوت کرد و خواستار پاسخگویی مسئولان برای معالجه وی شدند.

بیمارستان از این زن و خانواده اش عذرخواهی کرده است.

مغولستان با جمعیت کم تنها 1،584 مورد ویروس و دو مورد مرگ داشته است.




همچنین در rt.com
دموکراسی اروپا در اسکله است زیرا دولت های هلند و استونی با ایتالیا نیز در آستانه سقوط قرار دارند ، خدا را شکر برای Brexit



فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *