نخست وزیر مودی با استقبال از بویندگان منفجره قهرمان ، مردم را به انتخاب نژادهای خانگی برای حیوانات خانگی دعوت می کند – RT World News

نخست وزیر هند از دو سگ مقدس که به عنوان سگ مایع در نیروهای مسلح ملی خدمت می کنند تمجید کرده و از همشهریان خود خواسته است که هنگام پذیرش سگ ها به عنوان حیوانات خانگی از نژادهای خانگی سگ طرفداری کنند.

نارندرا مودی در اپیزود روز یکشنبه برنامه رادیویی خود ، Man Ki Baat ، به ذات قوی و وفادار پیرترین حیوان اهلی شده بشریت پرداخت. به ویژه او سوفی و ​​ویدا ، دو افسر سگ را که در اوایل این ماه در روز استقلال هند به آنها خدمات تزئینی داده شده بود ، ستایش کرد.

ویدا ، یک لابرادور که در ارتش خدمت می کرد ، به دلیل کشف پنج مین و یک نارنجک مفتخر شد. سوفی ، یک کوکر اسپانیل ، عضوی از یک واحد بمبی در نیروی ویژه مرزی (SFF) ، یک شاخه ویژه عملیات اطلاعات ارتش هند است. او به کشف موادی که می تواند برای ساختن بمب های دست ساز استفاده شود ، کمک کرد.

“نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی ما چنین سگهای شجاعی زیادی دارند که نه تنها برای کشور زندگی می کنند بلکه خود را فدای کشور می کنند.” مودی به شنوندگان گفت ، قبل از اینكه همه هندی ها تصمیم بگیرند كه سگ را برای انتخاب نژادهای خانگی انتخاب كنند ، از شنوندگان خواسته است.

اخبار مرتبط  اسرائیل در ادامه حملات موشکی و بالون به حماس به «یگان ویژه نیروهای» در غزه حمله کرد (عکس ، فیلم های ویدئویی) - RT World News

وی گفت: “دفعه دیگر وقتی به فکر نگه داشتن سگ هستید ، باید یکی از سگ های نژاد هندی را به خانه بیاورید. وقتی هند متکی به خود تبدیل به کانون توده ها شود ، هیچ منطقه ای نباید پشت سر بگذارد. “ او گفت.
همچنین در rt.com
نجاتگران در حالی که پسر 4 ساله پس از 19 ساعت از ساختمان فروریخته در هند زنده بیرون کشیده شد ، تشویق می کنند (فیلم ها)دولت مودی سیاست های ملی گرایانه را دنبال می کند و به دنبال توسعه تولید داخلی همه محصولات مورد نیاز هند است ، اعم از اسلحه ، دارو یا ظاهراً همراهی حیوانات. در همان پخش ، نخست وزیر گفت توسعه دهندگان نرم افزار هندی باید از مهارت های خود برای تولید بازی های ویدیویی استفاده کنند و سهم بیشتری از بازار سرگرمی جهانی را به دست بگیرند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *