نخست وزیر هلند با افزایش ویروس کرونا ، میخانه ها ، رستوران ها و کافه ها را تعطیل می کند – اخبار جهانی RT

با تلاش دولت هلند برای کنترل شیوع Covid-19 ، بارها ، رستوران ها و کافه ها در هلند درهای خود را می بندند. بر خلاف بسیاری از همسایگان اروپایی خود ، هلند تاکنون از قفل شدید جلوگیری کرده است.

نخست وزیر مارک روته اعلام کرد “قفل جزئی” عصر روز سه شنبه ، پس از آنکه مقامات بهداشتی در هلند رکورد 7393 مورد جدید Covid-19 را در آن روز گزارش کردند. در مجموع 43903 عفونت جدید در هفته گذشته همراه با 150 مورد مرگ ثبت شده است.

اقدامات جدید ، که از روز چهارشنبه به اجرا در می آیند ، باعث بسته شدن همه بارها ، رستوران ها و کافه ها می شود و فروش الکل پس از ساعت 8 ممنوع است. علاوه بر این ، استفاده از ماسک صورت در تمام فضاهای داخلی اجباری خواهد بود.
همچنین در rt.com
“خستگی همه گیر”: رئیس بهداشت گفت: سوئد برای جلوگیری از خشم مردم قفل Covid-19 را اعمال نکرددولت روته برخی از اقدامات سختگیرانه قفل شده را که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر در کشورهای دیگر اروپا اعمال شده است ، متوقف کرده است. ماسک ها فقط در وسایل حمل و نقل عمومی اجباری بودند و بارها و اماکن پذیرایی به روال معمول کار می کردند – البته با برخی اقدامات اجتماعی ، و فرم های ردیابی تماس به مشتریان.

اخبار مرتبط  Sailor REVEALS تاریخچه کشتی محکوم را که تن کودهای مواد منفجره را به لبنان آورده است ، مشکل کرد - RT World News

این قوانین در اواخر ماه گذشته تا حدی سختگیرانه تر شد ، به طوری که رستوران ها و بارها در آمستردام ، روتردام و لاهه دستور بسته شدن در ساعت 10 شب را دادند و کارگران در این شهرها توصیه کردند که در صورت امکان کار خود را از راه دور انجام دهند.

“این صدمه می زند ، اما این تنها راه است ،” روته درباره محدودیت های جدید در روز سه شنبه گفت. “ما باید سختگیرانه تر باشیم.”

هلند تاکنون نزدیک به 190،000 مورد Covid-19 و بیش از 6،600 مورد مرگ را ثبت کرده است ، طبق آمارهای دانشگاه جان هاپکینز.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *