نخست وزیر هلند روته می گوید برای ایتالیا و اسپانیا باید هزینه نجات “کوید 19” وجود نداشته باشد (VIDEO) – RT World News

در حالی که سگ های برتر اتحادیه اروپا تلاش می کنند تا در مورد بسته نجات Covid-19 برای کشورهای عضو آسیب دیده از جمله ایتالیا و اسپانیا ، توافق کنند ، نخست وزیر هلند ، مارک روته ، علناً نظر خود را در مورد این موضوع را به یک رای دهنده ذیربط تأکید کرد: “نه ، نه ، نه. ”

روز چهارشنبه توسط یک کارگر در کارخانه جمع آوری زباله ، روته به او نزدیک شد ، که تحت تأثیر قرار داد: “لطفا! به ایتالیایی ها و اسپانیایی ها پول ندهید! “

“اوه! نه نه نه،” روته در اظهارنظر گرفته شده توسط دوربین های خبری واکنش نشان داد و افزود که او چنین خواهد کرد “یادداشت بردار” از درخواست ، همه در حالی که یک انگشت شست به کارگر ارائه می دهند.

این مبادله یک یادآوری به موقع بود که سیاست داخلی غالباً اروپا را زیر پا می گذارد “وحدت” وقتی صحبت از موضوعات قابل لمس مانند وثیقه مالی است.

در حالی که وزرای دارایی اتحادیه اروپا هفته گذشته در مورد بسته نجات کوتاه مدت حدود 540 میلیارد یورو (588.3 میلیارد دلار) برای کشورهای عضو سخت گیر ، به توافق رسیدند ، هنوز هم در تلاش برای توافق در مورد توزیع بدهی هستند ، به ویژه آلمان و هلند تمایلی به گسترش ندارند. بار بیش از حد بیش از حد.

اظهارات روته موجب انتقاد شدید عصبانیت برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وحدت بیشتر در توییتر شد که گفتند لفاظی های وی در مقابل همبستگی اتحادیه اروپا پرواز می کند.

اخبار مرتبط  ستیزه جویان اسیر شده سوریه به رسانه ها گفتند كه آنها آمریكایی هستند كه برای جاسوسی از امکانات روسی ، ایرانی و سوری اعزام شده اند - RT World News
همچنین در rt.com
نخست وزیر هلند می بالد که هلند کاغذ توالت زیادی دارد – ما نمی توانیم 10 سال از آن استفاده کنیم »“این واقعاً شرم آور است ،” نماینده پارلمان اروپا و معاون رئیس جمهور سبز اروپا ارنست اورتاسون توییت کردو افزود که روت در حال تغذیه ملی گرایی داخلی بود که در نهایت می تواند اتحادیه اروپا را تجزیه کند.

“این یک مسابقه فوتبال نیست ، هیچ رقیبی برای شکست وجود ندارد. ما بخشی از همان تیم هستیم ، “نوشت ایرتکس گارسیا پرز ، سیاستمدار اسپانیایی که رهبری جناح سوسیالیستی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را در پارلمان اروپا به عهده دارد.

اظهارات روته در رسانه های اسپانیایی و ایتالیایی نیز بی توجه نبود ، با وب سایت خبری El Espanol که نوشت نخست وزیر هلند در تلاش خود برای ایجاد “انزجار” به جنوب اروپا در همین حال ، مقاله ای در روزنامه ایتالیایی ایل جورناله می گوید مبادله “در مورد همبستگی فانتوم اروپا حجم زیادی صحبت می کند.”

اسپانیا و ایتالیا در همه گیرترین کشورها در اروپا تاکنون در همه گیر کروناویروس آسیب دیده بوده اند ، در حالیکه اسپانیا تقریباً 240،000 مورد Covid-19 و بیش از 24 هزار و 500 مرگ و میر گزارش کرده است ، در حالی که ایتالیا بیش از 203،000 مورد تأیید شده و تا 30 آوریل نزدیک به 28،000 مرگ را گزارش کرده است. .

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *