نخست وزیر هند ، نارندرا مودی ، برای ترامپ و ملانیا آرزوی “بهبودی سریع” بعد از مثبت شدن آزمایش Covid-19 – RT World News

نخست وزیر هند ، نارندرا مودی پس از آلوده شدن به ویروس کرونا در اواسط مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، پیام صمیمانه ای به دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده و ملانیا ترامپ بانوی اول فرستاد.

پیام مودی اندکی پس از آنکه ترامپ فاش کرد که وی و ملانیا قرنطینه شده اند ، اعلام شد. آزمایش زوج ریاست جمهوری پس از آلوده شدن دستیار ارشد ترامپ ، هوپ هیکس به ویروس کرونا در مسیر مبارزات ، مثبت بود.

پزشک ترامپ ، شان کانلی ، گفت که هر دو رئیس جمهور و بانوی اول بودند “در این زمان خوب کار می کنی ،” و ترامپ وظایف خود را بدون اخلال در حین بهبودی انجام خواهد داد.

اخبار مرتبط  فیس بوک تهدید به جلوگیری از به اشتراک گذاری اخبار استرالیایی ها می کند ، زیرا Big Tech و رسانه ها برای کسب درآمد از تبلیغات - RT World News

خبر وضعیت ترامپ پس از آن منتشر شد که وی روز سه شنبه در یک مناظره بسیار بحث برانگیز ریاست جمهوری با جو بایدن در کلیولند ، اوهایو شرکت کرد و روز چهارشنبه یک تجمع انتخاباتی را در دالوت ، مینه سوتا برگزار کرد.




همچنین در rt.com
پرزیدنت ترامپ می گوید پس از دستیاری بزرگ آلوده به دنبال مبارزات انتخاباتی ، او و بانوی اول آزمایش ویروس کرونا مثبت داشتند



فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *