نخست وزیر و وزرای نروژ برای فیلم رقص جشن – تمجید و تمسخر کسب کردند – RT World News

نخست وزیر نروژ و اعضای کابینه وی پس از انجام یک روال رقص خلاق برای نشان دادن روز ملی این کشور ، در یک استراحت اینترنتی سرخ شدند.

رسانه های محلی گزارش دادند ، نخست وزیر ارنا سولبرگ و بیش از دهها وزیر امور خارجه توافق کردند که با آهنگ محبوب کودکان به عنوان ادای احترام به روز استقلال کشور ، که در 17 مه برگزار می شود ، رقص کنند.

در این کلیپ ، سولبرگ کابینه خود را با تکان دادن دست ، رانش لگن و پرچم پرچم رهبری می کند – در حالی که برخی از وزیران به وضوح اشتیاق بیشتری نسبت به دیگران نشان می دهند. برای مثال خوب ، رقص به رهنمودهای از راه دور اجتماعی رعایت می شود ، به طوری که وزرا فضای دیگری بین یکدیگر می گذارند.

یکی از وزیران روال رقص را به عنوان شرح داد “تجربه فرهنگی خارق العاده” سولبرگ در ارزیابی خود کمی بیشتر مبتنی بود ، توضیح اینکه منظور از شیرین کاری بوده است “سرگرم کننده” و به مردم اجازه می دهد “کمی به ما بخندید.” و این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام دادند.

یک عضو شورای شهر برگن ، که بخشی از حزب محافظه کار سولبرگ است ، گفت که دولت باید باشد “شرمنده” توسط فیلم نگاه ساده و بسیار شرم آور. ما (و آنها) باید از این امر دور می شدیم! (و اکنون من طعنه آمیز نیستم) ، “ هنینگ وارلو در توییتر خود نوشت.

اخبار مرتبط  فعالان ونکوور کاکائین رایگان را تقدیم می کنند و به دولت تقاضا نمی کنند مواد مخدر معتادان بدهند - RT World News

برخی دیگر اظهار داشتند که این رقص بررسی های بدی از اجداد نوردیک این کشور دریافت کرده است.

هنوز عده ای بودند که استدلال كرد که مردم باید روشن شوند بچه ها فکر می کنند عالی است من هم همینطور،” یکی از نروژی ها را ذکر کرد.

سیاستمداران در سراسر جهان تلاش کرده اند توانایی رقص خود را به نمایش بگذارند تا بتوانند “اتصال” با مردم عادی – اگر چه هنوز چنین راهبردی مؤثر است هنوز روشن نیست. نخست وزیر سابق ترزا می به دلیل حرکات سخت و رقص سخت خود بی رحمانه مورد تمسخر واقع شد که نام مستعار او را به دست آورد “MayBot”
همچنین در rt.com
نگاهی به حرفه رقصیدن بی نظیر ترزا می که باعث می شود “ربات” به عقب برگردد (VIDEOS)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *