نخست وزیر پاکستان خواستار بسته بندی امداد کورو ویروس برای جهان در حال توسعه است – RT World News

عمران خان پاکستان با اشاره به اینکه اسلام آباد ، به عنوان بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، با این معضل روبرو است که مردم را از گرسنگی ناشی از خاموش شدن از دست بدهند و یا ویروس ها را ویران کنند ، باعث ایجاد یک صندوق امداد جهانی است.

خان از رهبران جهان ، موسسات مالی جهانی و دبیر کل سازمان ملل متحد درخواست تجدید نظر كرد “از بین بردن یک بسته محرک برای جهان در حال توسعه برای کمک به آنها از طریق این رکود اقتصادی ،” روز یکشنبه ، به طوری که تعداد موارد Covid-19 در کشور به 5 هزار و 3230 نفر رسیده است که 91 مورد مرگ و میر بوده است.
همچنین در rt.com
پس از مجرمین مجبور به انجام SQUATS در خیابان ها ، پاکستانی ها نسبت به اجرای قفل Covid-19 سرپناه انداختند (عکس ، فیلم های ویدئویی)نخست وزیر بر شکاف درآمدی بین کشورهای خوب توسعه یافته که ممکن است مبلغ هنگفتی را به اقتصاد خود تزریق کنند ، تحت فشار قرار گرفته است ، به دلیل کمبود قفل ، و جهان در حال توسعه که با کمبود منابع خود به طور موثر بین یک سنگ و یک مکان سخت به دام می افتد ، اشاره کرد.

در حالی که در دنیای توسعه یافته ، معضل اصلی شامل مهار کننده ویروس از طریق قفل و سپس برخورد با تأثیرات اقتصادی است … در جهان در حال توسعه ، جدا از اینکه ویروس را نادیده گرفته و با بحران اقتصادی مقابله کند ، بزرگترین نگرانی اکنون افراد در حال مرگ از گرسنگی هستند.

پاکستان که در حدود 220 میلیون نفر زندگی می کند ، توانسته است یک بسته امداد به ارزش 8 میلیارد دلار صادر کند ، به شرط اینکه وقتی منابع بیشتری در دست باشد ، می توان آن را گسترش داد. خان مقایسه ای را بین آنچه که اسلامباد ارائه کرده بود و یک لایحه 2 تریلیون دلاری امداد کورو ویروس ایالات متحده و همچنین برنامه های امدادرسان به همان اندازه سخاوتمندانه توسط نیروگاه اروپا آلمان و ژاپن ارائه داد.

اخبار مرتبط  مایکل مور سند انرژی سبز پس از ادعای حق چاپ توسط مخالف محیط زیست - YouTube World را از YouTube خارج کرد - RT World News

از سوی دیگر ، پاکستان با انتخاب غیرممکن روبرو است “به جای گرسنگی از قفل شدن یا تاج را انتخاب کنید ،” خان گفت. استدلال می کند که جهان در حال حرکت به … است “رکود اقتصادی بدتر از رکود بزرگ ،” نخست وزیر گفت که گسترش ویروس در مقیاس جهانی بدون این متوقف نمی شود “یک واکنش جهانی قوی ، هماهنگ و درستکاری شده.”

شیوع coronavirus در پاکستان از آنجا که اولین بار در Quetta واقع در استان جنوب غربی بلوچستان ، ماه گذشته کشف شد به سرعت جابجا شد. این کشور با کمبود تجهیزات محافظ و ماسک روبرو شده است. کمبود تجهیزات باعث ایجاد درگیری بین پزشکان و پلیس در کویته در هفته گذشته شد که منجر به دستگیری ده ها متخصص پزشکی شد.
همچنین در rt.com
پلیس دیده بان پزشکان پاکستانی را در جریان اعتراض شدید به عدم وجود تجهیزات محافظتی در اثر افزایش Covid-19 ، دستگیر کردعلاوه بر فراخواندن جامعه بین المللی برای ورود به سیستم ، پاکستان همچنین از صندوق بین المللی پول (IMF) کمک خواست ، که قرار است 16 آوریل وام اضافی 1.4 میلیارد دلاری برای پاکستان در نظر بگیرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *