نشت مخزن تأسف بار 50،000 لیتر شراب قرمز در اسپانیا به راه می اندازد (ویدئو) – اخبار جهانی RT

یک اشکال در تاسیسات ذخیره سازی شراب در جنوب شرقی اسپانیا یک دریاچه با سرعت رشد شراب قرمز به ارزش دهها هزار بطری تولید کرده است. حادثه دیدگان با ناباوری نظاره گر فاجعه محلی بودند.

عامل این حادثه نشت مخزن ذخیره سازی در یک کارخانه شراب سازی در Villamalea واقع در استان آلبازته در جنوب شرقی اسپانیا بود. در یک چشم به هم زدن ، شروع به پمپاژ سیل شراب قرمز گرانبها کرد که در شبه جزیره ایبری و فراتر از آن گرامی داشته می شود.

به گفته رسانه های محلی ، حدود 50،000 لیتر از آن بیرون ریخته است. کسانی که در صحنه حضور داشتند از تاکستان و محیط اطراف کاملاً پر از شراب قرمز فیلم برداری کردند.

شراب سازی در Villamalea در اواسط فصل برداشت است ، به این معنی که کارگران مشغول چیدن انگور تازه و آماده سازی آن برای تخمیر اولیه هستند. شراب قرمز به طور معمول از تفاله انگور قرمز یا سیاه تهیه می شود که به شراب رنگ می بخشد.

اخبار مرتبط  مسکو حرکات ایالات متحده را برای فعال کردن تحریم خطوط لوله Nord Stream 2 و TurkStream منفجر کرد - RT World News

در حالی که دلخراش است ، صحنه های ریختن شراب کاملاً جدید نیستند. در ماه ژانویه ، پس از نشت مخزن در تاکستان Sonoma County ، یک عظیم 367،000 لیتر سوبرن کابارنت به رودخانه رود کالیفرنیا ریخت.

دو سال پیش ، یک ظرف عظیم و سرریز پروکو (Proco) یک چشمه عظیم شراب گازدار را در استان ونتو ایتالیا ایجاد کرد.

آخرین نشت در کارخانه های شراب سازی Vitivinos اتفاق افتاد که به رشد انگور در آب و هوای خشک قاره و خاک غنی از خاک رس افتخار می کند. “این کل اکوسیستم برای تولید انگور با کیفیت برای شراب های غلیظ ایده آل است” این شرکت در وب سایت خود می گوید.
همچنین در rt.com
برای گریه مردان بزرگسال کافی است: 45000 بشکه بوربن در شعله های آتش فرو می روداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *