نشریه NZ درخواست “لغو فرهنگ” برای اخراج ستون نویس را که خال کوبی صورت نماینده مائوری را “زشت و غیر متمدن” خواند ، رد کرد – RT World News

یک سازمان خبری نیوزلند پس از ارسال مجموعه ای از توییت های توهین آمیز به خال کوبی صورت مائوری وزیر خارجه جدید ، خواستار اخراج یکی از نویسندگان خود را رد کرده است.

اولیویا پیرسون ، نویسنده “Western Values ​​Defended: A Primer” و ستون نویس در رسانه نیوزیلند BFD ، توییت هایی را در انتصاب نانایا ماهوتا به عنوان وزیر خارجه جدید این کشور انتقاد کرد. پیرسون تعدادی از سخنان تحقیرآمیز در مورد خالکوبی صورت Maori ماهوتا را بیان کرد ، صدا زدن آنها “زشت” و “غیرمتمدن”

او همچنین ظاهر وزیر را چنین توصیف کرد “دقیقاً یک ارائه تمیز و تمیز برای یک دیپلمات خارجی نیست.”

علی رغم انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی از پیرسون و خواستار “لغو” شدن وی ، کارفرما در کنار او ایستاده است و ادعا کرده است که خواستار اخراج شخصی به دلیل “ابراز یک نظر ساده” است “پایین ترین سطح پایین و باید با آن حقیر که شایسته آن است رفتار شود.”
همچنین در rt.com
نیوزیلند سیاستمدار مائوری را با خال کوبی صورت به عنوان اولین وزیر خارجه زن خود منصوب می کندسردبیر BFD ، Juana Atkins ، مجموعه ای از ایمیل هایی را که دریافت کرده بود و پیام هایی را که در پاسخ ارسال کرده بود ، به اشتراک گذاشت و دوباره تأیید کرد که انتشار برای لغو فرهنگ مشترک نخواهد شد و به شدت از آزادی بیان و بیان دفاع خواهد کرد.

“من اعتقاد ندارم که شما یا هر کس دیگری حق دارد آزرده شود ،” اتكینز گفت. “جرم چیزی است که شما انتخاب کرده اید انجام دهید و این به عهده شما و شخص دیگری نیست.”

در حالی که کارفرمای او در حمایت از پیرسون سرسخت بوده است ، خرده فروش نیوزیلندی MightyApe کتاب خود را از فروش خارج کرده و متعهد شده است که “دیگر آن را در دسترس قرار نمی دهم” با توجه به نظرات او پیرسون با تمسخر به MightyApe پاسخ داد و ادعا کرد که او “نمی دانستم آنها حتی فروخته اند” کتاب او و این بود که “واضح است که یک وب سایت نیست” او استفاده می کند.

برای بسیاری از نژاد مائوری ، خال کوبی ها بخشی جدایی ناپذیر از میراث و شجره نامه آنهاست و پیوند آنها با یک سنت مقدس است که قدمت آن به قرن ها پیش برمی گردد.

ماهوتا ریشه قوی با جنبش پادشاهی مائوری دارد و با پادشاه فعلی مائوری ، کیینگی توحیتیا رابطه دارد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  جنسیت و زبان در آلمان پس از تهیه پیش نویس لایحه ای از وزارت دادگستری که فقط از پایان های زنانه استفاده می کند ، تف کرد - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *