نصرالله رهبر حزب الله گفت: محاصره كاپيتول نتيجه تاكتيك هاي “جنايتكارانه” ترامپ است كه در سوريه ، عراق بكار رفته است – RT World News

سید حسن نصرالله ، رهبر جنبش حزب الله لبنان ، استدلال کرد که حمله به کپیتول هیل طعم روش های خشونت آمیز را به آمریکایی ها داد که دونالد ترامپ در سراسر ریاست جمهوری خود در خارج از کشور به کار گرفته است.

“آنچه آمریکایی ها شاهد آن بودند [on Wednesday] نتیجه کوچکی از جنایاتی بود که دونالد ترامپ طی چهار سال ریاست جمهوری خود در سوریه ، عراق و یمن مرتکب شد. “ نصرالله در یک سخنرانی تلویزیونی گفت ، همچنین ترور قاسم سلیمانی فرمانده ارشد ارتش ایران در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در سال گذشته را به یاد آورد.
همچنین در rt.com
FBI پس از آنكه پیام صوتی توسط كنترل كننده های هوا تهدید به پرواز هواپیما به كپیتول آمریكا شد تا “انتقام سلیمانی” را تهدید كند ، FBI تحقیقاتی را آغاز كرد.این بار ، اما ، “دونالد ترامپ همان سناریو را در ایالات متحده اعمال کرد و آمریکایی ها را کشت ،” او پافشاری کرد. یک افسر پلیس و چهار معترض جان خود را از دست دادند در حالی که هزاران نفر از طرفداران ترامپ به واشنگتن در واشنگتن حمله کردند ، جایی که کنگره جمع شده بود تا رقیب دموکرات خود ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب تأیید کند.

اخبار مرتبط  آمریکا برای کاهش تولید مکزیک برای مکزیک - ترامپ - RT World News

“این نشان می دهد که دموکراسی آمریکا دروغ است ، و اجازه دادن به شخصی مانند ترامپ برای ریاست جمهوری خطرناک است.” رهبر حزب الله گفت.

فقط به لطف خدا طی چهار سال که کلید هسته ای در دست شخص متکبر ، سلطه گر و دیوانه ای مانند ترامپ بود ، جهان از یک فاجعه جلوگیری کرد.

نصرالله همچنین اشاره کرد که ناآرامی های این هفته در ایالات متحده است “در سطح جهان بازتاب خواهد داشت” در حالی که ابراز امیدواری می کند که زمان باقی مانده تا مراسم تحلیف بایدن در 20 ژانویه ادامه داشته باشد “به نرمی.”
همچنین در rt.com
پلوسی در مورد نحوه نگهداری کدهای هسته ای از دست ترامپ با برنج نظامی مشورت می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *