نظریه جدید در مورد منشاء آب روی زمین به سمت مواد آلی است – RT World News

دانشمندان دریافته اند که می توان با گرم کردن ماده آلی بین ستاره ای ، آب تولید کرد و به این تئوری منجر شد که زندگی از فضا عامل ایجاد آب در روی زمین است و در این ایده که از یخ ناشی می شود ، شک بیشتری ایجاد کرد.

آب برای زندگی روی زمین ضروری است. بدون خصوصیات محلول آن ، واكنشهای شیمیایی پیش نیاز زندگی هرگز به وقوع نمی پیوستند.

تاکنون ، مایعات زمینی به عنوان نتیجه ی دنباله دارهای یخی یا شهاب سنگهایی که به زمین حامل سیلیکاتهای هیدروسید که خارج از “خط برف” شکل گرفته اند ، توضیح داده شده اند – مرز مرزی که یخبندان به دلیل دمای پایین می تواند چگال شود.
همچنین در rt.com
آب بیگانگان از فراتر از منظومه شمسی ما در دنباله دار میان ستاره ای “بوریسوف” یافتبا این وجود مطالعات متعددی این نظریه ها را بر روی یخ قرار داده اند و توضیح می دهند كه در صورت بروز چنین شرایطی ، انتظار می رود كه اقیانوس های سیاره ما تقریباً همان آرایش شیمیایی را به عنوان این مسافران بین كهکشانی داشته باشند. خلاصه اینکه اینطور نیست.

این بدان معنا نیست که رمز و راز زندگی بر روی کره زمین حل شده است – در واقع دور از آن. اما اکنون ، به لطف تحقیقات جدید دانشگاه هوکایدو ، دانشمندان دریافته اند که گرم کردن ماده آلی بین ستاره ای ، معروف به “ماده آلی پیش فروش” در دمای بالا می تواند مقدار زیادی آب و روغن را به همراه داشته باشد. این یافته ها در ژورنال Science Reports منتشر شد.

اخبار مرتبط  Iran Khamenei می گوید کارتون های "توهین" به پیامبر محمد (ص) باید در فرانسه جرم باشد مانند "شک به هولوکاست" - RT World News

“تاکنون ، توجه کمتری به ماده آلی ، در مقایسه با یخ ها و سیلیکات ها داده شده است ، حتی اگر در خط برف فراوانی وجود دارد ،”دانشمند سیاره ای ، آكیرا كوچی در دانشگاه هوكیدو می گوید.

این بدان معنی است که ، از نظر تئوری ، می توان در داخل خط برف آب ایجاد کرد و نیاز به دنباله دارها یا شهاب سنگ ها را توضیح داد.
همچنین در rt.com
دانشمندان برتر شکار بیگانه از همه مکان هایی که ET در آنها یافت می شود ، کیهانی تشکیل می دهندمحققان این کشف را پس از گرم شدن تدریجی آنالوگ ماده آلی از 24 تا 400 درجه سانتیگراد تحت شرایط فشار یافته کشف کردند. در حدود 400 درجه ، قطرات آب ظاهر شد.

همچنین شواهدی از روغن سیاه کشف شد و پس از تجزیه و تحلیل شیمیایی بعید به نظر می رسد که مشابه آنچه در زیر زمین یافت می شود.

نتایج نشان داد که “ماده آلی بین ستاره ای درون خط برف منبع بالقوه آب روی زمین است ،” آكیرا كوچی با بیان اینكه نمونه هایی از سیارك Ryugu كه ژاپن در حال برداشت آن است ، می گوید: باید به نظریه جدید كمك كند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *