نظریه سیمان مایکروسافت از کنسول نسل دوم نسل بعدی پرده برداشت – RT World News

با کدگذاری لاکهارت ، ارزانتر و ارزان تر مدل می تواند برای اولین بار در طیف وسیعی از “کنسول های Project Scarlett” باشد و به بخش اصلی استراتژی قیمت گذاری مایکروسافت اشاره می کند.

پروژه اسکارلت ، نام اصلی مایکروسافت برای کنسول Xbox Series X ، مدتهاست شایعه شده است که شامل دو کنسول نسل بعدی تحت نام های آناکوندا و لاکهارت است.

در ماه مارس ، تکنسین های کنجکاو به سرعت کشف کردند که صفحه اصلی Xbox Series X یک آناکوندا است که منجر به شایعاتی مبنی بر انتشار کنسول دوم ، لاکهارت ، هنوز بر روی کارت ها شده است.

اکنون ، یک سند تازه مایکروسافت که در توییتر منتشر شده است ، ادعاها را دوباره ارسال کرده است و جزئیات مربوط به نمایه سازی Lockhart را به عنوان بخشی از کیت توسعه دهنده Xbox Series X شرح داده است.

این حالت به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که بازی های خود را در عملکردی که مایکروسافت قصد دارد با کنسول بعدی خود به دست آورد ، درک کنند که از نظر RAM تقریباً نیمی از پیشنهاد را دارد (7.5 گیگابایت در مقابل Xbox Series X 13.5 GB) ، و همچنین کمی کندتر. سرعت پردازنده.

اخبار مرتبط  آلمان ورود به انگلیس را به دلیل ویروس کرونا ویروس جدید و سریع گسترش می دهد - RT World News

کنسول دوم مطمئناً با قیمت پایین تری برای بازی در 1080p یا 1440p ارائه می شود ، دو مورد از محبوب ترین قطعنامه ها که توسط مانیتورهای بازی PC استفاده می شود.

در حالی که مایکروسافت هنوز لاکارت را تأیید نکرده است ، این نام را می توان در سیستم عامل Xbox One در کنار اشاراتی به آناکوندا و دانته نیز یافت.
همچنین در rt.com
مخلوط کوچک: روزنامه نگاران جدید “روبات” مایکروسافت پس از سردرگمی گروه دختران چند نژادی ، در حال گرم بودن در آب گرم هستنداین صنعت انتظار دارد که Lockhart همزمان با Xbox Series X منتشر شود ، شاید تحت عنوان Xbox Series S ، توضیح دهد که چرا مایکروسافت مارک تجاری Xbox Series را نشان داد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *