نقطه دفاعی سیاره ‘UFO’ در مسیر برخورد با زمین ، به نظر می رسد یادگار ناسا باشد (VIDEO) – RT World News

یک جسم ناشناس در مسیر برخورد با زمین مشاهده شد و باعث ایجاد زنگ خطر در بین متخصصان دفاع سیاره شد. خوشبختانه ، این شی before قبل از اقدامات اضطراری شدید شناسایی شد.

با توجه به انبوه سنگهای فضایی که هر هفته در حیاط خلوت کیهانی ما شلیک می کنند ، تعجب آور نیست که یک جسم ناشناس که دقیقاً در سمت زمین قرار دارد زنگ خطر را ایجاد کند. نظرسنجی آسمان Catalina دانشگاه آریزونا ، که توسط دفتر هماهنگی دفاع سیاره ناسا (PDCO) تأمین مالی شده است ، یوفو را اواخر 25 آگوست مشاهده کرد.
همچنین در rt.com
ناسا هشدار داد که این سیارک با قطر 25 متر در این هفته پرواز می کنداین سیستم مشاهده شده توسط آخرین سیستم هشدار با تأثیر زمینی توسط سیارک دانشگاه هاوایی تأیید شد.

پس از خرد کردن تعداد و مشورت با گورهای باستانی مربوط به دهه 1960 ، متخصصان پرونده را شکسته اند. در واقع بشقاب پرنده ، رصدخانه ژئوفیزیک مدارگرد 1 ناسا (OGO-1) بود ، پس از 56 سال در فضا به خانه خود هدایت شد.

ماهواره در سپتامبر 1964 که به مدار رسیده بود ، در جو ، بدون آسیب دیدگی سوخته و بقایای آتشین اقیانوس آرام را در 160 کیلومتری جنوب شرقی تاهیتی ، در پلینزی فرانسه ، در 26 ژانویه ، ساعت 20:44 UTC بر اساس اقیانوس آرام بارید. به ناسا

اخبار مرتبط  لهستان متصدیان ترافیک هوایی روسیه را به سقوط هواپیمای رئیس جمهور به عمد متهم می کند ، به دنبال دستگیری آنها است - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=gA0vrXAMtMI

OGO-1 ، به همراه پنج ماهواره دیگر ، برای ترسیم و بررسی مغناطیس کره زمین ، جو ، رابطه زمین با ماه و تأثیر اشعه خورشید بر فضای بلافاصله سیاره ما پرتاب شد.

عملکرد آن پس از پنج سال در فضا در حال کاهش است و در آن زمان تصمیم به قرار دادن آن در حالت آماده به کار در نوامبر 1969 گرفته شد ، قبل از اینکه دو سال بعد از کار خارج شود.
همچنین در rt.com
برش نزدیکش! ناسا نشان می دهد که سه سیارک ورودی به این هفته فقط در این ماه مشاهده شده استدر این مرحله ، ماهواره 487 کیلوگرمی (1074 پوند) به هزاران قطعه دیگر از زباله های فضایی مسدود شده در حیاط خلوت زمین پیوست.

به لطف مدار خارج از مرکز خود ، آنقدر آرام آرام به زمین سقوط کرد ، که آن را به اندازه کافی نزدیک کرد تا جاذبه زمین بتواند آن را متقاعد کند که در یک هفته گذشته در شعله های جلال فرو رود.

علی رغم اینکه اولین ماهواره از شش ماهواره OGO بود ، آخرین ماهواره ای بود که به پایین بازگشت ، پنج ماه دیگر با ورود مجدد بین سالهای 1972 و 2011 سوخته و بقایای آنها بی خطر در اقیانوس سقوط کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *