نقطه ضعف تنوع؟ شوهران ناراضی هستند که همسران خود را به دست آوردن پول بیشتر از آنها انجام – RT اخبار

انگیزه لیبرال برای ایجاد تنوع جنسیتی در همه محل های کار ممکن است منجر به انبوهی از ازدواج های نامناسب شود ، زیرا تحقیقات جدید نشان داده است که شوهرها وقتی زنانشان درآمد بیشتری نسبت به آنها کسب می کنند ناراضی هستند.

این مطالعه جدید همچنین نشان داد که مردان دچار “لگد روانشناختی” در رضایت از زندگی اگر افزایش حقوق و دستمزد شکاف بین حقوق آنها و همسرانشان را افزایش دهد.

به نظر می رسد این پدیده یک است “خاص مرد” مسئله ، زیرا زنان اگر شرایط وارونه شود ، هیجان رقابتی یکسانی را تجربه نمی کنند.

محققان از سیتی ، دانشگاه لندن دریافتند همسرانی که درآمد بیشتری از همسران خود داشتند ، میزان نارضایتی از زندگی را 11 درصد اعلام کردند. این تعداد برای کسانی که درآمد کمتری نسبت به همسران خود داشتند با افزایش بیش از یک سوم به 18 درصد افزایش چشمگیری داشت.

دکتر ونسا گاش ، جامعه شناس ، که یکی از نویسندگان مقاله جدید است ، معتقد است که نتایج نشان می دهد ایده آل نان آور نان هنوز هم “بزرگتر از آن چیزی است که ما برای آن اعتبار قائل هستیم”.

اخبار مرتبط  اضطراب ناشی از افسردگی باعث می شود که مغز افراد مبتلا به میزان قابل توجهی متورم شود - RT World News

“به نظر می رسد مردان برای داشتن احساس خوبی نسبت به خود ، باید درآمدزای بیشتری در یک ازدواج داشته باشند.” دکتر گاش ، به تایمز گفت. “هیچ حسی معادل برای زنان وجود ندارد ، بنابراین یک پدیده خاص مردان است.”

دانشمندان داده های مطالعه طولی خانوار انگلستان را بین سالهای 2009 و 2017 مطالعه کردند تا بررسی کنند که چگونه “شکاف پرداخت شریک” بر سلامت تأثیر می گذارد.
همچنین در rt.com
اسپانیا شکاف دستمزد جنسیتی را “ممنوع” می کند زیرا شرکت ها به دلیل عدم اعلام حقوق کارمندان تا 187،000 یورو جریمه می شونداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *