نماینده ایالات متحده در کره جنوبی در میان جنجال بر سر نگاه “استعماری ژاپنی” خود از خداحافظی می کند – RT World News

سفیر ایالات متحده در سئول روز دوشنبه پس از یک درگیری طولانی با رسانه های محلی ، که از ظاهر استعمار ژاپن خود ناراحت بود ، سبیل خود را تراشید. با این حال ، این دیپلمات انکار کرد که این افکار عمومی است که اصلاح وی را مجبور کرده است.

داشتن موهای صورت می تواند یک عامل تحریک کننده در روابط بین الملل باشد ، همانطور که اخیراً نماینده آمریکا در کره جنوبی یاد گرفته است.

سبیل سفیر هری هریس خاطرات تاریخی کره ای ها را تحریک کرده و آنها را در مورد اشغال وحشیانه ژاپن در کشورشان در سال 1910-1945 یادآوری می کند.

رسانه های کره جنوبی بی وقفه – از زمان هریس پس از پست خود در ژوئن گذشته – تکرار کردند که سبیل او یادآور مد شده است که توسط استانداران کل ژاپن در طی این دهه ها اتخاذ شده است.

برای بدتر شدن اوضاع ، هریس 40 ساله در ژاپن متولد شد و از اصالت ژاپنی است. با این وجود او قاطعانه انکار کرد که سبیل او هیچ ارتباطی با همدلی سیاسی ندارد و موضوع مورد نظر شخصی وی بود.
همچنین در rt.com
نامزد سئول – رزمایش نظامی کره جنوبی و آمریكا برای پیگیری پیونگ یانگ باید به پایان برسداخبار مرتبط  درگیری با پلیس و ده ها بازداشت به دلیل فوران نزاع دسته جمعی در مرکز فرانکفورت (VIDEO) - RT World News

او توضیح داد که این تنها راه موجود برای اختراع مجدد خود است: “من سعی کردم جوان تر شوم اما نتوانستم جوان تر شوم. اما من می توانم سبیل رشد کنم ، بنابراین این کار را کردم.وی تأکید کرد که بسیاری از رهبران کره نیز سابقاً سبیل داشتند.

اما ، در یک پیچ و تاب غیر منتظره ، روز یکشنبه ، فرستاده درگیر یک ویدئوی تقریباً سه دقیقه ای را به صورت آنلاین منتشر کرد که نشان می داد تمام مراحل وی در حال خداحافظی با موهای صورت جنجالی صورتش است.

با این وجود ، وی اصرار داشت كه وی این اقدام را انجام داد تا بتواند در هوای گرم تابستان ، راحت تر از ماسك صورت استفاده كند ، نه به این دلیل كه به افكار عمومی محلی تسلیم شود. “دستورالعمل Covid مهم است ،” او گفت.

این تصمیم مو درباره عموما مورد استقبال شهروندان عزیز قرار گرفته است ، بسیاری از آنها گفت در توییتر مبنی بر این که این دیپلمات با چهره ای پاک و تراشیده جوان تر به نظر می رسد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *