نماینده تجارت اتحادیه اروپا پس از اعتراض به حضور در مهمانی گلف قرنطینه در ایرلند – RT World News

کمیسر اتحادیه اروپا فیل هوگان آخرین تلفات سیاسی رسوایی “گلف گیت” است که طی آن ، شماری از سیاستمداران ایرلندی در یک شام باشگاه گلف ، ساعاتی پس از ارائه اقدامات سخت گیرانه برای عموم مردم شرکت کردند.

هوگان ، عضو حزب زیبای گیل ایرلند ، روز چهارشنبه استعفای خود را اعلام کرد. یک روز پیش از این ، وی رئیس جمهور کمیسیون اورسولا فون دره لاین را در مورد فعالیت های خود در ایرلند هفته گذشته داد.
همچنین در rt.com
نخست وزیر ایرلند استعفای وزیری که قوانین Covid-19 کابینه خود را نقض می کند را یک روز پس از تصویب آنها قبول می کندچهارشنبه گذشته هوگان در یک مهمانی اسراف آمیز در هتل Station Station در کلیفدن ، ایالت گالوی شرکت کرد. هوگان به همراه بیش از 80 نفر از جمله نمایندگان مجلس ، سناتورها ، سفیران و قاضی دادگاه عالی ، در حال حاضر كه توسط انجمن گلف Oireachtas (پارلمان) برگزار شد ، شام خوردند.

در حالی که میهمانان ده تا یک میز نشسته بودند ، عموم ایرلند با اقدامات جدیدی برای قفل شدن کورو ویروس مواجه شدند. این موارد شامل ممنوعیت اجتماعات داخلی بیش از شش نفر در خانه و بیش از 50 نفر در رستوران ها بود. اکثر میخانه های این کشور نیز بسته است و کل استان کیلداره ، که با دوبلین هم مرز است ، در محاصره شدید قرار دارد.

اخبار مرتبط  ایالت هند هند آتش بازی را برای محافظت از بیماران Covid-19 و افراد دارای مشکلات قلبی ممنوع می کند - اخبار جهانی RT

هوگان اصرار داشت که او هیچ مقرراتی را نقض نکرد ، زیرا او دو هفته قبل از شام منفی Covid-19 را آزمایش کرد. با این حال ، مقررات ایرلندی نیاز به هر کسی دارد که از خارج از کشور بازگردد – همانطور که هوگان از بروکسل انجام داد – به مدت 14 روز در قرنطینه ، آزمایش یا آزمایش انجام دهد. از زمان بازگشت وی از بلژیک ، مشخص شد که هوگان نه تنها قرنطینه نکرد ، بلکه به دوبلین ، کیلکنی و لیمریک نیز سفر کرد – از طریق استان قرنطینه ای کیلداره.

با وجود خشم عمومی ، هوگان تنها سیاستمدار ایرلندی نیست که حرفه اش توسط “گلف گیت” به خطر افتاد. هفته گذشته پس از معذرت خواهی ، دارا کالری وزیر کشاورزی ، استعفا داد “بی قید و شرط” برای حضورش

برای تائوئیزاچ (نخست وزیر) تازه تأسیس ایرلند ، میشل مارتین ، این رسوایی یک دست انداز دیگر در دو ماه صخره ای در کار است. از زمان تشکیل دولت در ماه ژوئن ، مارتین در حال حاضر یک وزیر کشاورزی را به دلیل اتهام رانندگی مست از دست داده است و با انتقاد به دلیل عدم پرداخت حقوق و دستمزد وزرای خردسال خود در زمان ریاضت ناشی از ویروس روبرو شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *