نماینده قانون AfD نشان داد که پوشیدن GAS MASK به طعنه طعنه آمیز با اقدامات ضد کوووی آلمانی – RT World News

یکی از اعضای جبهه AfD در بایرن سعی کرد قوانین اجباری برای محافظت از چهره را مسخره کند و کف آن را با یک ماسک گاز روی صورت خود گرفت. این غواصی او را درگیر درگیری در جنگ با سربازان مجلس دانست.

استفان لوو ، عضو حزب راستگرای آلترناتیو برای آلمان (AfD) ، در جلسه سه‌شنبه پارلمان ایالت باواریا ، توجه ویژه را به سرقت برد. وی که از طرف بلندگو دعوت شد تا از کف اتاق برود ، روی تریبون که ماسک بنزین سنگین دارد پوشید.

بدلکاری برخی از فرصت های مخاطب را به دست آورد ، اما افراد حاضر در جلسه حاضر به بازی نشدند.

“آقای لوو ، من الان سه ثانیه بیشتر به شما می دهم [to take the gas mask off]، “ یک سخنگوی سخنگوی شنیده می شود که در یک ویدئوی مستقیم صحبت می کند. نماینده سرسخت پشت به پشت ضربه می زند ، صدایش خفه می شود: “در واقع الزامی برای پوشیدن ماسک وجود دارد!”

معاون رئیس جمهور بارها خواستار توقف لیو شد “سرگرم کننده” جلسه ، اما قانونگذار AfD به هر حال صحبت می کرد – هرچند کاملاً نامفهوم.

اخبار مرتبط  توییتر می گوید هکرها کارکنان خود را با استفاده از "مهندسی اجتماعی" دستکاری کرده اند تا بتوانند به حساب های پر مخاطب دسترسی پیدا کنند - RT World News

چند دقیقه از اختلافات گذشته ، Loew از فرصتی برای صحبت محروم شد. نماینده مجلس خفه شده از تریبون خارج شد و سرانجام هنگام بازگشت به صندلی خود ، ماسک بنزین را از بین برد.

خود پارلمان باواریا ، کلیه قانونگذاران و کارمندان اداری را ملزم به پوشیدن ماسک های محافظ در جلسات عمومی می داند – الزامی که گفته می شود AfD حقوق و آزادی های نمایندگان را نقض می کند. اعضای حزب مخالف از اجرای دستور خودداری کردند.

در اوایل ماه آوریل ، ماسک صورت در بین کشورهای آلمان اجباری شد ، زیرا این کشور در تلاش برای گسترش Covid-19 بود. در روزهای اخیر مباحثات داغی در مورد کاهش یا نبودن شرط وجود داشته است که برخی ایالت ها از آن حمایت می کنند و برخی دیگر از آن سوال می کنند.
همچنین در rt.com
Zeitgeist heist: کامیون با 400000 ماسک پارک شده در خارج از کافه آلمان سرقت می شود و RANSACKEDبه نظر می رسد مقامات فدرال در برلین تمایلی به زودی ندارند که محافظت را برداشته باشند. سخنگوی صدراعظم آنگلا مرکل گفت ماسک ها همچنان باقی مانده اند “ابزار ضروری” که به پایین نگه داشتن تعداد عفونتهای تازه کمک می کند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *