نماینده مجلس ایتالیایی خواستار دستگیری بیل گیتس به جرم “جنایات علیه بشریت” … اما چرا؟ – RT World News

یک قانونگذار ایتالیایی موفق شده است که بازی مقصر توطئه را به سطح کاملاً جدیدی برساند و با استفاده از سخنان آزاد مجلس نمایندگان خود ، انفجار بیل گیتس را به عنوان “جنایت واکسن” و ابزاری جهانی گرایانه انجام دهد.

بیل گیتس و آخرین تلاشهای ضد ویروس وی در مرکز وحشی ترین نظریه ها قرار گرفته اند که انگیزه های شوم شرورانه فعالیت های میلیاردر را کشف می کنند. نمایندگان ایتالیایی برای رم ، سارا کونیال ، در مورد پرشورترین اعتراضات هفته گذشته ، سخنرانی را به ندرت (اگر اصلاً) در هر پارلمان شنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=QnsYcsCjLWI

در سخنرانی پرشور خود ، کونیال از قانونگذاران دیگر خواست تا از هرگونه برنامه واکسیناسیون اجباری علیه Covid-19 سرپیچی کنند. او ادعا كرد كه این تلاشها توسط نخبگان فاسد – دولت عمیق – انجام شده است ، و انگشت زدن بیل گیتس را به عنوان یك اصلی مقصر اصلی واكسیناسیون ، اگر نه خود این بیماری دانست.

ده ها سال است که گیتس مشغول به کارگیری سیاست محرومیت زدایی و برنامه های کنترل دیکتاتوری در سیاست جهانی بوده و هدف آن دستیابی به اولویت کشاورزی ، فن آوری و انرژی است.
همچنین در rt.com
FDA دستورات برنامه بودجه بیل گیتس را به HALT در خانه Covid-19 خودآزمایی سفارش می دهدکونیال که به عنوان یک فعال ضد وکس و واکس شناخته شده بود ، بدلیل فعالیتهای واکسیناسیون که بنیاد وی سالها در کشورهای کمتر توسعه یافته انجام داده است ، گیتس را به عنوان شرور جدا کرده است. اما در حالی که با شجاعت میلیاردر را متهم به عقیم سازی میلیون ها زن در آفریقا و فلج کردن صدها هزار کودک در هند ، او همچنین یک ماده خوب GMO و 5G فناوری را به ترکیب متراکم توطئه گناهان خود اضافه کرد.

این سیاستمدار ایتالیایی همچنین به شدت با انتقاد از اقدامات ضد قفل ضد ویروس که کشورش جزو اولین کسانی بود که تحمیل کرد ، انتقاد کرد. به گفته کونیال ، این انزوا در دستور کار جهانی گرا نیز قرار دارد ، در حالی که ایتالیایی ها در معرض آ “تفتیش مقدس علم نادرست”.

“این فرزندان ما هستند که بیشتر از دست می دهند ، و” روح تجاوز شده “هستند.” کونيال گفت “به این ترتیب ، حق مدرسه فقط با دستبند به آنها عادت می شود که به مشروط شدن ، عادت دادن به آنها برده داری و رفتار غیر ارادی بپردازند.”

هدف واقعی همه اینها کنترل کامل است. تسلط مطلق بر انسان ، تبدیل به خوکچه های هندی و برده ها ، نقض حاکمیت و اراده آزاد.

هنگامی که هکلرها تلاش کردند او را قطع کنند ، رئیس جمهور اتاق خواست تا دستور دهد – زیرا در “پارلمان آزاد هر کسی حق دارد نظر خود را ابراز کند” – و دور از تشویق گلزنی کرد.

اخبار مرتبط  بولسونارو برزیل روزنامه نگاران را "wimps" خواند ، می گوید که احتمال تحمل Covid-19 کمتر است - RT World News
همچنین در rt.com
‘بیل گیتس به دنبال ریزپردازی بشریت است!» مدیر برنده اسکار روسی توطئه واکسن را هل می دهد … مبتنی بر حق ثبت اختراع REALکونیا اجازه داده تا سخنان خود را تمام کند ، حتی بیشتر از این امتیازات را مطرح کرد و به نخست وزیر ایتالیا تقاضا کرد تا گیتس را به عدالت بین المللی تسلیم کند – مگر اینکه البته جوزپه کونته خود جزئی از توطئه جهانی Deep State باشد.

دفعه دیگر که تماس تلفنی از نیکوکار بیل گیتس دریافت می کنید ، مستقیماً آن را به دادگاه جنایی بین المللی برای جنایات علیه بشریت ارسال می کند.

در حالی که بیل گیتس در گذشته غالباً هدفهای مختلفی از نظریه های توطئه قرار گرفته بود ، بیماری همه گیر کوروی ویروس در حال افزایش علاقه به شخصیت وی بوده است. تلاش وی برای واکسن در برابر Covid-19 ، و همچنین ثبت اختراع اخیر مایکروسافت که به طور مبهم با توصیف دستگاهی که فعالیت “بدن” را دنبال می کند ، باعث هیجان زیادی شد.

علیرغم این واقعیت که بیل گیتس از نظر فنی از هیئت مدیره مایکروسافت کناره‌گیری کرده است و دیگر با این شرکت در ارتباط نیست ، در حالی که حق ثبت اختراع WO / 2020/060606 هرگز به کاشت ایمپلنت اشاره نکرده است ، برخی معتقدند میلیاردر ممکن است قصد دارد به طرز زیرکی خرد خرد بشریت را تحت پوشش قرار دهد. دلیل واکسیناسیون کروناویروس … به دلایل

در حالی که ممکن است tirade Cunial بی سابقه بنظر برسد ، آمدن یک فعال شدید ضد واکس که سال گذشته از حزب جنبش 5 ستاره پارسال به دلیل نظرات مخالف وی اخراج شد ، شوکه کننده نیست.

او همچنین اولین چهره ای با شخصیت بالا نبود که گیتس را تشریف می آورد. کارگردان برنده اسکار روسی نیکیتا میخالکوف در اوایل این ماه تیترهایی را ساخت پس از آن که درست مانند کونیال با صدای هشدار در تلویزیون ملی درباره طرح توجیه شده برای تعیین و کنترل جمعیت کره زمین خبر داد.
همچنین در rt.com
سانسورها مستند توطئه “Plandemic” را خراب می کنند. چه چیزی در مورد آن بسیار خطرناک است؟فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *