نه ، برگرد مدافع در تلاش برای بازگشت به کره شمالی توسط پلیس جنوب مسدود شده است – RT World News

پلیس سئول پس از دو سال اقامت در جنوب سرمایه داری مردی را که با شجاعت در مرزهای بسیار مستحکم دستگیر کرد و به کره شمالی بازگشت ، دستگیر کرد. یک گذرگاه مشابه اما موفق اخیراً هشدار Covid-19 را در شمال ایجاد کرده است.

پلیس جنوب در روز یکشنبه فاش کرد که یک پناهنده در سن 30 سالگی دزدکی وارد یک پایگاه نظامی در Cheorwon ، یک شهرستان واقع در کنار مرز با کره شمالی شده است. فرد بازگردنده هنگام دستگیری چهار تلفن همراه و دستگاه برش بر روی خود داشت.

پلیس کره جنوبی گفت که مرزبان ناموفق در سال 2018 از شمال فرار کرده و از آن زمان در سئول باقی مانده است. انگیزه های وی برای تلاش برای بازگشت به وطن هنوز مشخص نشده است.

“این مرد تحت تحقیقات پلیس است. ما در حال بررسی جزئیاتی از جمله اینکه چرا او سعی کرده از مرز عبور کند ، “ یک مقام پلیس به رویترز گفت ، از تأیید وقوع حادثه خودداری کرد.

دو ماه پیش ، یک پناهنده دیگر دوباره به کره شمالی گریخت ، اما این گذرگاه مرزی موفقیت آمیز بود. او در شهر مرزی کائزونگ حاضر شد ، جایی که ظاهر او ترس از اینکه ممکن است اولین مورد ویروس کرونا را به حالت منزوی تبدیل کند ، ایجاد کرد. هشدار اپیدمی پس از بازگشت غربالگری پزشکی در محل ایجاد شد “نتایج نامشخص” رسانه های دولتی پیونگ یانگ گزارش دادند.

اخبار مرتبط  پنج سیارک ورودی این هفته با حمله بی امان سال 2020 - RT World News

جنوبی اظهار داشت که این مرد قبل از فرار به عنوان بیمار Covid-19 ثبت نشده است.

اگرچه این دو کره یکی از مرزهای بسیار محافظت شده در جهان را دارند ، اما فرار از شمال به جنوب هر از چند گاهی اتفاق می افتد. برخی از پناهجویان تلاش می کنند تا از مرز عبور کنند ، در حالی که برخی دیگر از طریق کشورهای ثالث مانند چین ، مغولستان یا ویتنام فرار می کنند و در آنجا به سفارتخانه های کره جنوبی مراجعه می کنند و درخواست پناهندگی می کنند.

پناهجویان کره شمالی اغلب با وجود دریافت مزایای دولت و کمک هزینه های مالی برای کمک به آنها در اسکان در سرزمین جدید خود ، در ادغام در جامعه پر جنب و جوش سرمایه داری جنوب مشکل دارند. به گزارش خبرگزاری جنوب یونهاپ به نقل از وزارت وحدت ، در مجموع 11 کره شمالی طی 5 سال گذشته به میهن خود بازگشتند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *