نه “آزمایشگاه” و نه “بازار مرطوب”؟ مطالعه شیوع Covid-19 ماهها زودتر و نه در ووهان آغاز شد ، نشان می دهد ادامه مطالعه کمبریج – RT World News

مطالعه جدیدی که در مورد نظریه های گسترده در مورد منشاء بیماری همه گیر انجام شده است ، ممکن است ماه گذشته قبل از شیوع بیماری در شهر ووهان ، کورو ویروس جدید برای انسان در جایی در جنوب چین به انسان منتقل شود.

نقشه برداری از “شبکه” ژنوم کورون ویروس و ردیابی جهش در طول زمان ، تیمی از محققان به سرپرستی دانشگاه کمبریج تعیین کردند که اولین عفونت Covid-19 ممکن است در اوایل ماه سپتامبر در منطقه ای در جنوب ووهان رخ داده است ، و توجه داشته باشند که این بیماریزای می تواند قبلاً توسط انسان انجام شده باشد. به شکل کشنده تر جهش یافت.

“این ویروس ممکن است ماه ها قبل به فرم نهایی” کارآمد انسان “تغییر یافته باشد ، اما برای مدت چند ماه در خفاش یا حیوان دیگر یا حتی انسان باقی مانده است ، بدون آنکه به افراد دیگر آلوده شود.” به گفته پیتر فورستر ، متخصص ژنتیک کمبریج ، که در تحقیقات هنوز هم مورد بررسی قرار نگرفت ، شرکت کرد ، اخیراً در مجله مجموعه مقالات مجله آکادمی ملی علوم منتشر شده است.

سپس ، از 13 سپتامبر تا 7 دسامبر ، آلودگی و گسترش در میان انسان ها را آغاز کرد و شبکه ای را که در آن حضور داریم تولید کرد [the study].
همچنین در rt.com
“هیچ مدرکی” که کووید 19 را به آزمایشگاه ووهان متصل می کند – مقام فرانسویاگرچه تصور می شود ویروس از خفاش ها به حیوان میزبان دیگر منتقل شده است – پنگولین ها یک نامزد محبوب هستند – و سرانجام به انسان ، یافته های جدید می تواند ایده های غالب را در مورد دقیقاً چگونگی ، زمان و کجا جهش دهد. تئوری های اولیه مطرح شده پرش به روی انسان در بازار مرطوب ووهان اتفاق افتاد ، اما مطالعه کمبریج این مسئله را زیر سوال برده است و نشان می دهد Covid-19 ممکن است در جنوب شهر مرکزی چین باشد.

اگر برای پاسخ دادن به من فشار بیاورم ، می گویم گسترش اصلی بیشتر در جنوب چین از ووهان آغاز شده است.

فارستر هشدار داد که نتیجه گیری جامد تنها پس از تجزیه و تحلیل بیشتر خفاش ها و سایر حیوانات میزبان بالقوه ، و همچنین نمونه های بافتی در بیمارستان های چین انجام می شود.

اخبار مرتبط  WHO دعوت نشده است؟ سازمان بهداشت جهانی به دنبال شرکت در تحقیقات چین در مورد منشا Covid-19 است - RT World News
همچنین در rt.com
به گفته ترامپ ، وقتی فاوسی آب سرد را بر روی توطئه ویروس های ساخته شده توسط انسان قرار داده است ، گفت که منشا آزمایشگاه ووهان از Covid-19 “معنی ندارد”.از آنجا که سوالات در مورد منشاء بیماری همه گیر مطرح می شود ، اخیراً تعدادی از تئوری های بحث برانگیز برجسته شده اند ، در حالی که چندین رسانه مهم آمریکایی این هفته داستانهایی را منتشر می کنند که نشان می دهد ویروس ممکن است از یک آزمایشگاه ویروس شناسی با حداکثر امنیت در ووهان فرار کند. اگرچه رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ هنوز این ادعا را به طور صریح تأیید نكرده است ، وی گفت كه كاخ سفید در حال حاضر به دنبال این ایده است ، همه در حالی كه پكن را برای بحران بهداشت جهانی مقصر می داند. ترامپ بارها و بارها کشور را متهم کرده است “سرپوش گذاشتن” در مراحل اولیه شیوع این بیماری ، اصرار كرد كه سازمان بهداشت جهانی توطئه كرده است كه به مقامات چینی كمك كند تا اطلاعات را پنهان كنند.
همچنین در rt.com
سلام “Chinagate”: چرا سرزنش پکن همه عصبانیت این چرخه انتخابات ایالات متحده استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *