نوجوان استرالیایی توسط نگهبان میخانه خفه شد ، و با سر او را به زمین انداخت و سپس به عنوان علوفه سیاسی ضد ماسک استفاده شد – اخبار جهانی RT

صدای برخورد سر نوجوان استرالیایی در کف ویدئویی که در شبکه های اجتماعی درحال پخش است ، ممکن است صدای ضرب و شتمی باشد که در سراسر جهان شنیده می شود ، اما این فیلم به عنوان آخرین نمونه استبداد ماسک Covid-19 به دروغ چرخانده شده است.

این ویدئو ، که روز چهارشنبه در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد ​​، با حمل یک نوجوان لاغر و بیهوش از سوی یک نگهبان محافظ پرتغال از پشت در چوخان حمل می شود. نگهبان نوجوان را به پایین پرتاب می کند ، منتهی می شود سر او با صدای ضرب و شتم بلند به زمین برخورد کند ، سپس او را مانند پارچه ای از روی پیراهن و شلوارش بلند می کند و بدن بی ظاهرش را از در خارج می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=l7BB8DCd3Cc

معلوم می شود که این حادثه در اوایل ماه جاری در یک میخانه هتل در نزدیکی ملبورن رخ داده است و بر اساس گزارش رسانه های محلی ، این نوجوان ناشناس به دلیل بد رفتاری در حال اخراج است. شاهدان گفتند که پسر 18 ساله زودتر از میخانه به بیرون پرتاب شده بود ، سپس از حصار بالا رفت تا دوباره وارد شود و به دوستانش بپیوندد. هنگامی که کارکنان امنیتی برای بار دوم شروع به اسکورت وی کردند ، او از آنها فرار کرد ، از پشت میله پرید و برای خود آبجو ریخت.

تماشاگران گفتند که یک مامور امنیتی او را گرفت ، با مشت به سر او زد و بیهوش شد. این ویدئو نشان می دهد که پس از آن ، نوجوان بیهوش که از تجارت خارج شده است ، چه اتفاقی افتاده است. مشتریان میخانه با صدای بلند با یک واکنش نشان می دهند “اوه” با صدای برخورد سر مرد جوان به زمین ، سپس بچرخید و نگاه کنید که چگونه او را می گیرند و می برند. هیچ یک از مشتریان یا سایر محافظان امنیتی اقدام به مداخله نکردند.
همچنین در rt.com
ساکنان ملبورن برای نقض قوانین قفل بهانه های خنده داری می آورند ، زیرا جریمه های خسته کننده 20 میلیون دلاری صادر شده استاین تصاویر وحشیانه به سرعت توسط کاربران شبکه های اجتماعی با استنباط های کاذب ، عمدی یا غیرمجاز ، از جمله برخی که گفتند این نوجوان به دلیل نداشتن ماسک ، تقریباً بیرون رانده شد ، مورد ضبط قرار گرفت. چاک کالستو ، که به عنوان نامزد حزب جمهوری خواه در کنگره در فلوریدا ناموفق شرکت کرد ، یکی از کسانی بود که این ماجرا را به دلیل اختلاف در ماسک مقصر دانست.

ظاهراً یکی دیگر از کاربران محافظه کار توییتر ، نوجوان مو بلند را با یک زن اشتباه گرفته و گفته است که او را خفه کرده و به پایین پرتاب کرده اند “بیش از ماسک f *** ing.”

یان مایلز چونگ ، مفسر محافظه کار سعی در ثبت این رکورد داشت و از 317000 دنبال کننده توییتر خود خواست که قربانی “تعصب تأیید”. او اضافه کرد، “برای مبارزه با استبداد نیازی به دروغ گفتن نیست.”

ناظران دیگر اشاره کردند که بدون در نظر گرفتن از آنچه منجر به اخراج شد ، رفتار نگهبان بود غیر قابل قبول.

اخبار مرتبط  مدیر کل گفت: جهان باید در ماه ژانویه به "دقت گوش کرده" به توصیه های كروناویروس WHO ، اشاره كند - RT World News

بر اساس گزارش رسانه های محلی ، پلیس ویکتوریا در حال بررسی این حادثه است. این نوجوان ناشناس گفت نگهبان “وظیفه مراقبت از خود نشان نداد” و او می توانست از روشی که سرش به زمین برخورد می کند مرده باشد. سخنگوی هتل گفت که نگهبان همچنان در وظیفه است اما مورد توبیخ قرار گرفت زیرا “می توان با یک حادثه ناگوار خیلی بهتر برخورد کرد.”
همچنین در rt.com
استرالیای جنوبی قفل فوری شش روزه را به دلیل ترس از موج دوم کوید اعلام کرداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *