نوشیدن روی معده خالی؟ ممکن است شما “مستی” داشته باشید و باید رابطه خود را با الکل سؤال کنید. به همین دلیل است – RT World News

توسط دیانا بروکیک روزنامه نگار روسی-آمریکایی ساکن نیویورک است که از جمله نشریات دیگر برای The New York Times ، The Paris Review ، Cosmopople ، Esquire و Elle نوشت.

متخصصان سوء مصرف مواد و مدافعان بهداشت روان سعی در تشخیص اشکال مختلف الكلیسم دارند – و این وجود دارد كه ، در عین حال معمول ، فقط در حال جلب توجه ملی است: مستی.

اصطلاح محاوره ای برای توصیف عادت درگیر شدن در رفتارهای مرتبط با رژیم غذایی – مانند خوردن محدود ، ورزش بیش از حد یا ایجاد مزاج و پاکسازی – قبل از مصرف الکل استفاده می شود. برخلاف الكلیسم سنتی ، مقدار الكل چندان مهم نیست ، زیرا مستی برای معده خالی نیز لازم نیست. به نظر می رسد که مستی دیوركسیكی بر زنان تأثیر نامتناسب می گذارد.

یک مطالعه سال 2016 ارائه شده توسط انجمن تحقیقات الکلی 1،184 دانشجوی کالج آمریکایی نشان داد که 80 درصد از آنها در سه ماه گذشته به رفتار مستی مشروبات الکلی پرداخته اند. و یک مطالعه ماه مه سال 2020 توسط 479 دانشجوی زن استرالیا توسط دانشگاه استرالیا جنوبی مشخص شد كه در هر سه ماه یكی از آنها سه مرتبه رفتار مستی انجام داده اند و بیش از 28 درصد مرتباً از خوردن وعده های غذایی صرف می كنند. کدام سؤال را ایجاد می کند: اگر این یک روش معمول است ، چرا ما در مورد آن نشنیده ایم؟

بیشتر بخوانید

یکی از موضوعات این است که ما هنوز کد بالینی رسمی برای آن نداریم.

“Drunkorexia” یک اصطلاح بالینی نیست. برخی از افراد اصطلاح “الکلمی” یا “اختلال غذایی و الکلی” را پیشنهاد کرده اند، “” دكتر دكتر آرون وینر ، روانشناس بالینی با مجوز و متخصص درمان اعتیاد ، به من گفت. “اما این قطعاً الگویی است که مورد توجه قرار گرفته است

مسئله دیگر این است که ، به دلیل اینکه ترکیبی از اختلال خوردن و اختلال سوء مصرف الکل است ، تشخیص آن بسیار مشکل است. یکی از دوستانم که اکنون به عنوان مستی شناخته شده است ، گفت که سالهاست که او متقاعد شده است که نوشیدنش قابل کنترل است زیرا به طور جدی زیاد نبوده است.

من هر شب دو یا سه لیوان شراب می خورم ، که سالم نیست اما آن چیزی نیست که فکر می کنیم نشان دهنده یک مشکل جدی است ،” او گفت. “اما هنگامی که من غذا نخوردم ، اغلب خاموشی می گیرم ، یا با افراد غریبه به خانه می روم و به یاد نمی آورم روز بعد چه اتفاقی افتاده است ، یا آویزان کننده های ناتوان کننده ای است.

دلیل دیگری که ممکن است آشکار کردن مستی مشکل باشد به این دلیل است که دلایل آن کاملاً واضح نیست بلکه به سادگی می خواهید مست بخورید ، این بدان معنی است که می تواند روی شما خزش کند.

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است فرد هنگام نوشیدن غذا نخورد ، بسیاری از آنها می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ،“ند پرنال ، استاد وابسته به کار اجتماعی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ، و مالک / مدیر مرکز مشاوره سرپایی برای احیای شما برنامه ریزی کرد ، به من گفت.

واضح ترین پاسخ این است که فرد می تواند با اختلال در خوردن در حال نوشیدن باشد که در آن کالری ها را به شدت محدود می کند ،” او گفت. “یکی دیگر از دلایل احتمالی ، تأثیر بیشتر از الکل است. نوشیدن بر روی معده خالی باعث سریعتر الکل در جریان خون می شود. با این حال ، از آنجا که غلظت الکل خون آنها خیلی سریع افزایش می یابد ، افرادی که بدون خوردن غذا می نوشند در معرض خطر نه تنها اقداماتی نظیر رانندگی مست ، بلکه عوارض سلامتی مانند مسمومیت با الکل قرار دارند. افرادی که درگیر این رفتار هستند ممکن است اختلال خوردن قابل تشخیص نداشته باشند اما مطمئناً می توانند عواقب شدیدی را متحمل شوند.
همچنین در rt.com
ما برای کاهش کلسترول خون یک هزار میلیارد دلار در استاتین خرج کرده ایم ، اما مرگ و میر قلبی و عروقی بالا رفته است – این چیزی حاصل نشده استاخبار مرتبط  "امید جدید" برای هولوگرام واقعی پس از موفقیت بزرگ محققان توکیو - اخبار جهانی RT

طبق گفته پرنال ، نکته سوم این است که “معمول است که افراد مبتلا به مشروبات الکلی اشتها نداشته باشند ،“این بدان معناست که افرادی که زیاد می نوشند ممکن است غذا نخورند زیرا احساس کامل می کنند و همین امر باعث می شود تا آنهابسیار کمبود مواد مغذی ، حتی به حدی که در معرض خطر برخی بیماری های مغزی هستند.“اگر از Adderall یا بخارپز (هر دو ماده بسیار محبوب ، به ویژه در مورد جوانان) ، که همچنین سرکوب کننده اشتها هستند ، خطر افزایش می یابد.

و نکته نهایی این است که یک “همبودی زیاد بین اختلالات خوردن و اختلالات اعتیاد آور ، زیرا هر دو راهی برای کنترل احساسات و ایجاد نوعی فرار هستند” این بدان معناست که ممکن است شخصی که اختلال خوردن دارد از الکل به عنوان راهی برای خوددرمانی کردن درد عاطفی مشکلات تصویر بدن خود استفاده کند و برعکس ممکن است فردی که دارای اختلال سوء مصرف الکل است ، کالری مصرفی خود را محدود کند تا بتواند بدون افزایش وزن مست شود. . همش بستگی به شخص داره.

در مورد دوست من ، او آگاهانه سعی نکرده است کالری دریافتی خود را محدود کند ، اما معتقد است انگیزه ناخودآگاه باید در آنجا بوده است.

من هرگز فکر نمی کردم ، ‘اوه ، یک بطری شراب 600 کالری است ، بنابراین من قصد ندارم شام بخورم زیرا این یک وعده غذایی کامل است ،‘” او گفت. “اما من در دوران دبیرستان بولیم بودم و در طول 20 سالگی بسیار بی اشتهایی بودم و وقتی رابطه ای ناسالم با غذا برقرار کردید ، هرگز به طور کامل از بین نمی رود.

در واقع ، این یکی از مواردی است که این موارد را بسیار موذی می کند: شما فکر می کنید اختلال خوردن خود را به سمت مهار کرده اید زیرا دیگر وسواس کالری ها را نمی شمرد ، و نمی دانید که این فقط به شکل دیگری تغییر یافته است ، مانند هنگام نوشیدن غذا نخورید.

مسئله دیگر این است که ، به طور حرکتی ، می توانم بگویم که به نظر می رسد مستی بر افراد تأثیر می گذارد که به نظر می رسد اصلاً مشکلی ندارند. دوست من یک زن جوان ، زیبا ، ثروتمند و تحصیل کرده سفید پوست است. او تا آنجا که می توانید از کلیشه پیرمرد غمگین-با یک آبجو در یک کاغذ کیسه ای با کیسه آبجو فاصله بگیرید.

من قبلاً خانه های واقعی نیویورک را تماشا می کردم و فکر میکردم خنده دار است که این خانمهای ثروتمند سفید فقط هنگام خاموش کردن همه کاناپه ها ، نوار باز را تمیز می کردند ،یکی دیگر از دوستان من اخیراً گفت. “اما اکنون من به آن نگاه می کنم و فکر می کنم: این الکلیسم است
همچنین در rt.com
نوشیدن درست است “حرکت در صبح هنگام قرنطینه” یک دام خطرناک استالکلیسم طیفی است ، به همین دلیل امروزه متخصصان بهداشت روان توصیه می کنند رابطه شما با الکل را به جای اینکه خودتان را یک “الکلی” بدانید یا نه ، سؤال کنید.

مشکل خود ماده نیست ،وینر گفت. “مشکل انجام کاری به بدن شماست که می دانید به شما آسیب می رساند. این یک مسئله احترام به خود است.

اگر فکر می کنید ممکن است علائم مستی وجود داشته باشد ، قبل از هر چیز احساس بدی نکنید ، زیرا این خیلی شایع تر از آنچه فکر می کنید است. ثانیا ، از درخواست کمک نترسید.

اگر پزشک یا درمانگر دارید ، در مورد آنها با آنها صحبت کنید، وینر گفت. “خواه اعتیاد داشته باشید یا اختلال خوردن داشته باشید ، حل کردن این مشکل بسیار دشوار است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *