نوکیا به روزرسانی نرم افزار 5G را حذف می کند ، به این معنی که نیازی به دکل های جدید نیست – RT World News

در حرکتی که می تواند شرکت را به عنوان پیشرو در نبرد آینده برای 5G قرار دهد ، نوکیا نرم افزاری را راه اندازی کرده است که به اپراتورهای موبایل فعلی امکان می دهد ایستگاه های 4G خود را بدون افزودن سخت افزار جدید به روز کنند.

انتخاب نرم افزار جدید توسط شرکت مخابرات فنلاندی ، ارائه دهندگان فعلی را قادر می سازد از 4G به 5G و بدون نصب هرگونه مستر یا سخت افزار جدید ، بروزرسانی کنند. این پیشرفت ، که می تواند نقش مهمی در کمک به مبارزه شرکت با هواوی و اریکسون برای سلطه 5G باشد ، در روز سه شنبه اعلام شد.

رهبر پیشین جهانی فناوری تلفن همراه در بیانیه ای اظهار داشت: راه حل ارائه خواهد شد “بطور قابل ملاحظه ای استقرار 5G” و کمک کنید “جلوگیری از مراجعه به سایت های پرهزینه و مخرب.” به روز رسانی نرم افزار بلافاصله برای حدود یک میلیون ایستگاه رادیویی در دسترس قرار گرفته است.

چگونه کار می کند؟ از طریق فرآیندی به نام “خنثی سازی طیف ،” در جایی که فرکانسهای گذشته برای فناوریهای جدید تخصیص یافته اند. در گذشته ، این هم با 2G-3G و 3G-4G حاصل شده است.

اخبار مرتبط  رئیس WHO می گوید ، از هر 7 مورد ویروس کرونا ویروس کرونا ، از کشورها می خواهد استانداردهای ایمنی بهتری را برای پزشکان ارائه دهند - RT World News

این اطلاعیه ساعاتی پیش صورت گرفت که نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، لیست سیاه چین Huawei را از شبکه 5G این کشور در لیست سیاه قرار داد ، با اینكه شركت های بریتانیایی می توانند اجزای هواوی 5G را بخرند و به آنها دستور دهند تا هر سال 2027 را حذف كنند.
همچنین در rt.com
لیست های FCC Huawei و ZTE را “تهدیدهای امنیت ملی” عنوان می کندتوسعه جدید نوکیا می تواند به دنبال Covid-19 نگرانی های مربوط به این فناوری را کاهش دهد. در آغاز این همه گیری ، برج های 5G در چندین کشور غربی در میان شایعات غیرقابل اثبات مبنی بر آتش سوزی و خرابکاری در معرض خطر قرار گرفتند که این فن آوری به نوعی مسئول گسترش تاج ویروس است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *