نیروی فضایی ایالات متحده روسیه را متهم کرد که دستگاه ضد ماهواره ای مانند سلاح مانند را در مدار آزمایش می کند – RT World News

پنتاگون مسکو را به آزمایش اسلحه فضایی جدید متهم کرده و اصرار دارد که چنین “پرخاشگری” اهمیت نیروی فضایی ایالات متحده را تأیید می کند. با این حال ، در واقعیت ، روسیه صرفاً از دستگاه اسکن در ماهواره خود استفاده می کرد.

آخرین ژنرال جان د ریموند ، رئیس فرمانده فضایی ایالات متحده ، ترس و وحشت جدید “روس ها در حال آمدن” هستند. نیرویی گفت که دارد “شواهد و مدارک” که مسکو انجام داد “آزمایش غیر مخرب سلاح ضد ماهواره ای مبتنی بر فضا” در 15 ژوئیه ، گفته می شود یک شیء از یکی از ماهواره های خود به سمت دیگری آزاد شده است.

“این شواهد بیشتر از تلاش های مداوم روسیه برای توسعه و آزمایش سیستم های مبتنی بر فضا است.” ریموند با بیان اینکه این حادثه رخ داده است ، گفت “استوار” با هدف کرملین به کار بردن سلاح هایی که “دارایی های فضایی ایالات متحده و متحدین را در معرض خطر قرار دهید.”
همچنین در rt.com
جنگ ستارگان؟ S-500 جدید روسیه دارای توانایی های DEFENSE SPACE ، می تواند سلاح های هیپسونیک و ماهواره ها را در مدار زمین کم زمین از بین ببردریموند با بیان اینکه توسعه و آزمایش روسیه از سلاح های مداری جدید ، فضا را به نیروی فضایی پیشنهاد داد “اهمیت را برجسته می کند” شاخه جدید نیروهای مسلح ایالات متحده است. وی افزود ، ایالات متحده آماده است تا مانع روسیه شود “پرخاشگری” و از خود دفاع کند “اقدامات خصمانه” در فضای.

اخبار مرتبط  پکن گزارش کابل کشی نظامیان چینی در مرز با هند را تکذیب می کند - اخبار جهانی RT

ادعاهای ایالات متحده نیز توسط انگلستان تکرار شد. هریوی اسمیت معاون مارشال هوایی ، شخصیت بزرگ فضایی ارتش انگلیس ، غم انگیز بود “نگران” در مورد آزمایش روسی ، تخریب دستگاه به a “پرتابه با مشخصات اسلحه.” با کمال تعجب ، اسمیت که یک مقام عالی نظامی است ، نیز این آزمایش را به عنوان تهدید محکوم کرد “استفاده صلح آمیز” از فضا

بلافاصله مشخص نبود كه چرا بیش از یك هفته طول كشید تا آمریكا و متحدانش در برابر این آزمایش واکنش نشان دهند ، به ویژه كه قبلاً در رسانه های روسی به طور گسترده منتشر شده بود.

هفته گذشته ، ارتش این کشور گفت که آزمایش جدیدی را انجام داده است “ماهواره بازرس ،” اسکن یک فضای فضایی دیگر روسیه از راه دور. ماهواره جمع آوری شده است “اطلاعات ارزشمند در مورد وضعیت فنی شی مورد آزمایش.”

پنتاگون بارها مسكو را به اتهام متهم كرده است “دورویی،” ادعا می کند که به دنبال نظامی کردن فضای و پنهان کردن آزمایش اسلحه های فضایی است – اگرچه مسکو بارها و بارها در مورد نظامی سازی فضا هشدار داده و از واشنگتن خواسته است تا این کشور را بدون اسلحه حفظ کند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *