نیوزیلند در میان موج 2 کاوید 19 – قفل بزرگترین شهر را بازگرداند – RT World News

نیوزیلند پس از شناسایی اولین مورد کورو ویروسی به صورت محلی که در بیش از 100 روز در این کشور کشف شد ، نیوزلند قوانین سخت قرنطینه را در اوکلند دوباره وارد کرد.

قفل سه روزه سطح 3 از چهارشنبه در بزرگترین شهر کشور آغاز شد. به ساکنان اجازه داده می شود خانه های خود را تنها برای سفرهای ضروری ، مانند برداشت مواد غذایی ، ترک کنند یا اگر نتوانند از راه دور کار کنند. رستوران ها ، کافه ها و سایر مراکز غیر ضروری باید بسته باشند و مدارس مجاز به افتتاح نیستند. در همین حال ، بقیه کشور تحت هشدار سطح 2 قرار گرفته اند که کمتر محدود کننده هستند.

نخست وزیر ژاکیندا آردن از تشدید قوانین قرنطینه در اوکلند پس از ثبت پرونده های جدید کووید 19 در کشور برای اولین بار در 102 روز خبر داد.

هر چهار مورد متعلق به یک خانواده هستند ، که اخیراً در یک سفر توریستی به شهر روتوروا رفته بودند ، وقتی یکی از اعضا علامت داشت. در حین اقامت ، آنها در یک هتل چک کردند و از چندین مکان ، از جمله کافه ها و شام ها بازدید کردند. به طور کلی ، مقامات بیش از 200 تماس نزدیک با خانواده را در آن دوره شناسایی کردند.

اخبار مرتبط  ترامپ خانه های عبادت را امری اساسی تلقی می کند و به فرمانداران ایالات متحده دستور می دهد تا دوباره آنها را دوباره فعال کنند - RT World News
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت آلمان “خوشبین است” که واکسن Covid-19 آماده خواهد بود – سال آیندهمدیرکل بهداشت ، اشلی بلومفیلد گفت: خانواده جدا شده است. در همین حال ، تعداد موارد مثبت Covid-19 روز پنجشنبه به 17 مورد افزایش یافته است. اکثر آنها به چهار مورد اولیه در اوکلند مرتبط بودند.

“مانند اولین شیوع ما ، ما انتظار داریم که اوضاع بدتر شود قبل از بهتر شدن آنها ،” اردن گفت. “مدل سازی نشان می دهد که ما هنوز شاهد موارد مثبت دیگری خواهیم بود. اگرچه در این مرحله دیدن آنها در یک خوشه دلگیر است. “

نیوزیلند به عنوان یكی از كشورهایی كه عفونت را با كنترل تحت كنترل به دست آورده است مورد تحسین قرار گرفته است و از ابتدای شیوع بیماری ، كمتر از 1600 مورد و فقط 22 مورد فوت داشته است. مسئولان اکنون از ترس اینکه احتمالاً نقاط مهم Covid-19 در سراسر کشور وجود داشته باشد ، آزمایشات و ردیابی قراردادها را افزایش داده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *